Dara skončila na kyslíku v hyperbarickej komore! Prečo sa tam ocitla?!

21.09.2019 14:41 Topstar.sk Hudba

Dara skončila na kyslíku v hyperbarickej komore! Prečo sa tam ocitla?!

Archívna reportáž
embed kód
Hyperbarická komora je špeciálne zariadenie, ktoré obvykle využívajú najmä pacienti po úrazoch mozgu, po mozgových príhodách a po poškodení mozgu nedostatkom kyslíku. Teraz si do takej komory vliezla aj zdravá Dara Rolins. Alebo to s ňou až také ružové nie je?

Dara už nie je najmladšia, ale ešte stále je to žena v plnej sile. Navyše, s kondíciou a telom mladice. Nikto by nepredpokladal, že by mala nejaké zásadné zdravotné problémy.

Ak aj náhodou nejaký problém má, necháva si to speváčka pre seba. Hyperbarickú komoru nenavštívila pre nutnú terapiu po úraze, či inej komplikácii.

Toto si Dara myslí o nakupovaní:

Liečba kyslíkom pri vyššom tlaku, porovnateľnom s tlakom, aký človek cíti zhruba 10 metrov pod hladinou, prináša výsledky aj zdravým ľuďom. "Zrýchľuje liečebné procesy, uzdravuje zranenia, športové aj emočné vyčerpania, proste ACH," napísala Dara k fotke, ktorú zverejnila na Instagrame.

Dara si hodinku posedela v zariadení a dýchala kyslík, zrejme aj s predstavou, že rozdiel pocíti. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že Dara si na seba a svoje telo potrpí. Otázkou je, či to v jej prípade nebude z menovaných najmä to emočné vyčerpanie, keď sa Dara musí neustále vyrovnávať s tlakom verejnosti na svoju osobu.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

12:25 Na ostrie noža
14:55 Všetko je stratené
16:55 Patrick
12:00 NOVÉ BÝVANIE
13:15 Banda šampiónov
15:10 Zvláštne puto
11:45 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII.
12:35 Veľké upratovanie: New York I.
13:45 Keď je pečenie umenie III.
12:25 Krtko
12:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
12:45 Bob a Bobek králiky z klobúka
11:45 Útěk ze Sibiře
14:10 Divergence
16:40 Králové hor