Hrá sa na Meghan? Speváčka vraj tají narodenie dieťaťa

12.05.2019 11:35 Topstar.sk Hudba

Hrá sa na Meghan? Speváčka vraj tají narodenie dieťaťa

Archívne video
embed kód
Ewa Farna by mohla každým dňom porodiť svoje prvé dieťa, ktoré čaká s členom svojej kapely, manželom Martinom Chobotom. Začínajú sa šíriť správy, že veľkú chvíľu už ale má za sebou a bábo je na svete.

Speváčka Ewa Farna si počas tehotenstva nedopriala žiadny dlhší oddych. Neustále koncertuje, lieta po svete a popri tom sa jej bruško utešene zväčšuje. Tehotenstvo ale trvá 40 týždňov a to sa môže zdať ako nekonečno. Najmä pre niektorých, ktorí začali šíriť zvesti, že Ewa narodenie potomka tají, píše portál blesk.cz.

Absolútne bez komentovania ohľadom pôrodu ale ostáva samotná 25-ročná nastávajúca mamička. Veľmi zvláštne načasovanie má aj jej plánované divadelné turné, ktoré má práve začať. Či už porodila, alebo porodí v najbližších dňoch, nebude to mať jednoduché, zladiť ešte v šestonedelí materstvo a prácu.

Takto Ewa odspievala cestovný poriadok:

​Ewe ale predsa len praskli nervy, keď do nej čoraz viac ľudí začalo rýpať, ako je to s tým pôrodom. "Zvedavosť ľudí by mala končiť tam, kde sa začína súkromie iných. Obzvlášť tých, ktorých ani osobne nepoznáme, alebo si jednoducho zásah do života neželajú. Každý má právo mať svoj PIN kód k účtu, plot okolo domu, alebo dvere do spálne," napísala Farna na Instagram.

Navyše, tehotenstvo a pôrod je výsostne intímna vec. "Myslime na to, keď sa budeme zase vypytovať na stav krčku maternice cudzieho človeka a čudovať sa, že to považuje sa jeho vec," dodala rezolútne.

Pravda sa ukáže už čoskoro, 14. mája sa má Ewa opäť postaviť pred publikum na koncerte. Bude iste na prvý pohľad jasné, či je bábätko ešte v brušku.

Zdroj: blesk.cz/topstar.sk

TV Program

14:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
15:35 OCHRANCOVIA
16:30 OCHRANCOVIA
14:40 Dr. LUDSKY
15:50 Profesionáli VIII.
16:40 Simpsonovci XXIII.
15:30 Kosti XI.
16:25 Vtierka Sam
17:10 Kosti
15:25 Strážca vesmíru Roger
15:40 Zabi nudu!
15:45 Jojko záchranár
15:05 Cirque du Soleil: Vzdálené světy
16:45 Čarodějovy hodiny
18:40 Princ Krasoň