Jasno
17°
Bratislava
František
4.10.2022
Úplne jednoduchý sen mladej Marcely: Vytancovať si tanečnú výbavu
Zdielať na
Hudba

Úplne jednoduchý sen mladej Marcely: Vytancovať si tanečnú výbavu

Má na prvý pohľad obyčajný sen. Mladá tanečníčka zaujala na internete svojim tancom. S partnerom predviedla brazílsku sambu. Marcela totiž sníva o tom, že bude mať novú tanečnú výbavu. Má to ale háčik - tá stojí stovky eur. V najskromnejšej verzii.

Tanec? Nákladný šport

Samba, Rumba, Waltz, Tango. Tanec nie je lacná záležitosť. Marcela preto využila príležitosť, ktorú amatérskym párom ponúka šou Tanec snov.

S partnerom predviedli sambu na filmovú skladbu Mission Impossible.

Ak mladé dievča vyhrá v internetovom hlasovaní, môže získať 2 000 €.

Peniaze sa jej môžu naozaj zísť. Ak tancuje štandardné aj latinsko-americké tance, výbava je často otázkou stoviek eur, zhodujú sa odborníci.

Pozrite si vystúpenie, ktoré prihlásili do súťaže:

V hre sú celkom slušné výhry spolu za 3 500 € a aj špeciálna cena od Riverpark Dance School. A to poukaz na polročné členstvo v hodnote 370 €! Toho vyberie porota zo všetkých prihlásených videí.

"Nemusíš byť profesionálny tanečník, aby si sa nám ukázal," odkazuje produkčný tím šouprogramu Vila Rozborila Tanec snov.

Šou, v ktorej sa neprehráva

Tanec snov vysiela televízia JOJ každú nedeľu večer. Do súťaže sa zapojilo deväť párov. V každom z nich je jedna známa osoba.

Na tancovanie sa nechali prehovoriť moderátorka Adriana Kmotríková, raper Ramón Rakby Beňo, herec Ján Dobrík, spevák Mário Kuly Kollár, modelka Andrea Heringhová, herec Lukáš Latinák, prvá Miss Československa Ivana Christová, herečka Diana Mórová a speváčka Kristína Peláková.

Ich cieľom je získať čo najviac hlasov z SMS správ, ktoré pošlú diváci. Celý výťažok ide totiž pre príbeh, ktorý zastupujú. Je to šou, v ktorej nikto neprehráva, zdôrazňujú ľudia, ktorí Tanec snov pripravujú.

Súvisiace články

Najčítanejšie