Jasno
15°
Bratislava
Eliška
7.10.2022
Sexica Jennifer Lopez (45) hľadá Pána Dokonalého
Zdielať na
Hudba

Sexica Jennifer Lopez (45) hľadá Pána Dokonalého

Kráska Jennifer Lopez sa nevzdáva! Stále verí, že raz nájde toho pravého. Aj napriek tomu, že má za sebou tri rozvody a viacero nevydarených vzťahov, je presvedčená, že Pán Dokonalý na ňu stále čaká.

"Stále verím na lásku. Niekde tam je Pán Dokonalý. No musíte na tom pracovať. Musíte pracovať na všetkom," vyjadrila sa rodáčka z Bronxu.

Jennifer priznala, že byť slobodnou matkou nie je pre ňu vôbec jednoduché.

"Je to náročné, pretože viem, že im chýba mužský vzor. Keď sme sa s Marcom po prvý raz rozišli, vravela som si 'Kiež by som to dokázala udržať pohromade'. No keď si uvedomíte, že by to nikomu neprospelo, poviete si 'OK, čo máme urobiť, aby to fungovalo, ako to spraviť lepšie a ako to spraviť tak, aby to bolo najlepšie pre deti?'," dodala Lopez.

Jennifer Lopez debutovala v roku 1999 albumom On The 6. Druhá štúdiovka J.Lo obsadila prvú priečku amerického rebríčka Billboard 200, zatiaľ čo nasledujúce nahrávky This Is Me... Then a Rebirth sa dostali na druhé miesto.

Odvtedy vydala ešte ďalšie štyri štúdiovky - Como Ama Una Mujer (2007), Brave, Love? a A.K.A..

Zo speváčky herečka

Lopez sa okrem hudby venuje aj herectvu. Účinkovala napríklad vo filmoch Jack, Selena, Anakonda, Zakázané ovocie, Cela, Svadby podľa Mary, Kráska z Manhattanu, Dosť!, Žiť po svojom, Diabolská svokra, Záložný plán, Ako porodiť a nezblázniť sa alebo Parker.

Jennifer Lopez

Instagram/Jennifer Lopez

V rokoch 1997 až 1998 bol jej manželom Ojani Noa, v rokoch 2001 až 2003 bola vydatá za herca a choreografa Crisa Judda a v roku 2004 uzavrela manželstvo so spomínaným Marcom Anthonym.

So spevákom má šesťročné dvojčatá Maximiliana a Emme. Ich manželstvo sa oficiálne skončilo v júni 2014.

Okrem toho randila s hercom Benom Affleckom a zatiaľ naposledy s tanečníkom Beauom "Casperom" Smartom.

Jennifer Lopez si užívala na pláži, pozrite si video:

Súvisiace články

Najčítanejšie