Ďalšie trestné oznámenie proti Rychtářovi! Podal ho Martucci

Ďalšie trestné oznámenie proti Rychtářovi! Podal ho Martucci

Ďalšie trestné oznámenie! Bývalý priateľ Ivety Bartošovej (†48) Domenico Martucci sa rozhodol podať ho na speváčkinho manžela, ktorého rovnako ako iní, viní z jej smrti. V deň, keď Iveta zomrela, mu Rychtář volal a povedal, že ju dostal tam, kam potreboval, píše český portál iDnes.cz.

Rychtář neurobil nič

"Volal mi ten deň v noci. Bol evidentne opitý a keď som viackrát opakoval, že Iveta zomrela, bavil sa o úplne iných veciach. Začal sa baviť napríklad o mojom otcovi, že som zlý syn a podobné veci. Tie však vôbec nesúviseli s Ivetinou smrťou. Mal pritom úplne normálny hlas," povedal pre iDnes.cz Martucci. 

"Na rozdiel od vás, pán Martucci, na rozdiel od vás som dostal Ivetu tam, kam som potreboval," povedal Rychtář do telefónu grófovi.

Martucci nevie, čo tým Rychtář myslel a čerstvý vdovec sa vyjadriť nechcel. Rychtář vraj v tú noc volal talianskemu grófovi niekoľkokrát. Preto sa Martucci rozhodol si telefonát nahrať.

"Nikdy predtým som ho nenahrával. Toto bolo prvýkrát. Mal som čo robiť, aby som sa nerozbehol do Uhŕíněvsi. Keby nebolo mojej priateľky, sadol by som do auta a išiel z Brna až k nemu. Našťastie ma zastavila," priznal spevák, ktorý všetky správy a nahrávky poskytol aj polícii.

Na Ivetinho manžela podal trestné oznámenie. "Podal som ho, pretože si myslím, že jej neposkytol prvú pomoc a preto, že mi posielal výhražné správy. Vyhrážal sa mi aj v telefonátoch," vysvetlil Talian.

Nielen Martucci si myslí, že Rychtář mohol tragédii zabrániť, ale neurobiť nič.

Reportáž o rivaloch Ivety Bartošovej:

Bol na osudnom mieste

Čerstvý vdovec Josef Rychtář prežíva strašné chvíle. Niet sa čo diviť, veď nedávno prišiel o svoju manželku Ivetu Bartošovú. Tá sa rozhodla spáchať samovraždu.

Podľa zdroja mimoriadne blízkeho Polícii Českej republiky však krátko pred smrťou speváčky prijal operačný dôstojník telefonát od Josefa Rychtářa. Keď totiž prišiel domov, našiel prázdny dom a list na rozlúčku s tým, že Iveta utiekla a je zrejme v ohrození života, píše český portál Extra.cz.

Rychtář následne vyrazil priamo k železničnej trati. Je zrejmé, že speváčka pravdepodobne v liste písala konkrétne o dobrovoľnom odchode zo sveta s pomocou Českých dráh.

"Prvé, čo bolo, tak nás pán Rychtář poslal na miesto, kde skutočne potom bola nájdená bez známok života," zveril sa jeden z ľudí, ktorí boli v danom momente na mieste činu. "Bol rozrušený. Povedal, že je to rovnaké ako pred rokom. Vraj to bolo ako cez kopirák, len s tým rozdielom, že sa mu ju vtedy podarilo zachrániť," dodal svedok.

"Prešiel tým miestom snáď pätnásť minút predtým, ako sa to stalo. Ešte hovoril, že pozeral aj medzi podvaly z dreva, či už...," uviedol pre český portál človek, ktorý bol dokonca osobne prítomný pri Rychtářovom pátraní.

"Či už tam niekde bola a schovala sa, keď išiel okolo, ťažko povedať...," dodal zdroj.

Zdroj: topstar.sk, iDnes.cz, Extra.cz

TV Program

21:50 INKOGNITO
22:55 Myšlienky vraha IV.
23:55 Profesionáli II.
22:05 SVIEŽE LETO
00:10 V divočine s Bearom Gryllsom
01:10 Homeland: V mene vlasti VI.
22:00 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Kravaťáci VII.
22:20 Požiarnik Sam IX.
22:35 Zabi nudu! II.
22:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
22:10 Underground
00:55 Zlato
02:50 Špión, který mi dal kopačky