Odkážte mu, že ho zabijem, vyhráža sa Rychtář Macurovi

Odkážte mu, že ho zabijem, vyhráža sa Rychtář Macurovi

Pamiatku speváčky Ivety Bartošovej si pripomínajú ľudia v jej bydlisku v Uhříněvsi. Kvety sem prichádzajú položiť fanúšikovia z rôznych kútov krajiny. Bývalí Ivetiny partneri sa medzitým starajú o rozruch. Josef Rychtář a Zdeněk Macura sa dokonca pobili. Ako majú vo zvyku - verejne a v prítomnosti kamier.

Kvety na koľaji

"Ja už nemám čo stratiť. To najdôležitejšie tu so mnou nie je," smutne priznáva zronený Josef Rychtář.

Ešte v utorok večer sa vdovec prišiel rozlúčiť so svojou manželkou Ivetou.

Na koľajnice, kde jeho polovička poslednýkrát vydýchla, položil biele ruže a zapálil sviečky. Premohol ho žiaľ a slzy neskrýval.

Ukázal aj list na rozlúčku pre Ivetinho syna Artura.

Avšak už deň po smrti jeho drahej Ivety nahrádza slzy agresivita a päste. Bývalý priateľ speváčky Zdeněk Macura sa neštíti na vráta domu vyvesiť odkaz, že Rychtář je vrah.

Podľa neho Rychtář Ivetu týral, preto podľa údajných sms správ chcela speváčka od svojho manžela utiecť.

Pozrite si reportáž o zdrvenom manželovi Ivety Bartošovej:

Rychtář neostáva chladným a už po niekoľkýkrát preto dochádza k bitke medzi dvoma rivalmi o jedno ženské srdce. Kamarát Rychtářa bývalého milenca drží a Rychtář ho mláti hlava-nehlava. "Odkážte mu, že ho zabijem!," vyhráža sa Rychtář.

Pozrite si bitku Macuru s Rychtářom:

Hľadá sa vinník

Vinu na smrti talentu, ktorý sa utopil v slzách, depresiách, alkohole a liekoch, vidí každý inak. Na sociálnej sieti Facebook sa najviac polemizuje o tom, že ju na druhý svet poslal bulvár a hlavne jeho český symbol - syn baviča Petra Novotného Pavel.

"Spím dobre, môže si za to hlavne ona sama a tiež jej chlapi- Veľmi nešťastný mix kombinácii závislostí, zlé voľby životných partnerov a neochota niečo so svojím životom urobiť," priznal šéfredaktor bulvárneho internetového portálu Pavel Novotný.

Pozrite si Macurov záchvat pred domom zosnulej speváčky:

Fanúšikovia sa lúčia

Na pietne miesto, ktoré vzniklo aj v mieste tragédie, prinášali ľudia kvetiny."Bola výborná, veľmi ústretová. Škoda takýchto ľudí," priznal cyklista. 

Do Uhříněvsi prchádzajú ešte stále fanúšikovia zo všetkých kútov republiky, aby si uctili pamiatku zosnulej speváčky. Kvetiny však prinášajú aj taká, pre ktorých bola Iveta len susedka.

"Bola som jej fanúšik a som dodnes, tak som jej bola položiť kvetinu," povedala jedna z mnohých prichádzajúcich žien. "Vyrastali sme na jej pesničkách. Je to hrozná tragédia, mal si to niekto všimnúť skôr a nie nechať to až sem zájsť," hovorí ďalšia obdivovateľka.

Hádky kvôli pohrebu

Hovoriť sa začalo aj o pohrebe. Ten je tiež doprevádzaný hádkami. Tentokrát Rychtář nevie nájsť spoločnú reč s otcom Artura Ladislavom Štaidlom. Ten totiž chce obrad v úzkom kruhu, zatiaľ čo manžel speváčky sa vyjadril úplne jasne: odíde vo veľkom štýle, tak, ako viedla aj svoj život. Ani na úplne poslednej ceste tak nebude mať Iveta Bartošová pokoj. Pozrite si skutočný príbeh Ivety Bartošovej.

Reportáž z miesta tragédie:

Zdroj: topstar.sk, TV JOJ - Martin Krpáč

TV Program

05:20 Dr. Dokonalý
06:00 Krimi
06:35 Noviny TV JOJ
05:40 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
05:15 Súdna sieň
05:55 HESLO
06:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě