Rychtář vs. Macura vs. Martucci. Traja rivali okolo Ivety Bartošovej

Rychtář vs. Macura vs. Martucci. Traja rivali okolo Ivety Bartošovej

Emócie okolo smrti speváčky Ivety Bartošovej ešte nevychladli a verejnosť už hľadá vinníka jej osobnej tragédie. Jedni v tom majú jasno až príliš, iní sa snažia vyviniť. Nikto však nepopiera, že svoj podiel má na tom každý: Jej muži, médiá, aj závislosti. Osobitnou témou sú práve Ivetiny muži.

Mužské trio

Rychtář, Macura, Martucci - traja kohúti na jednom pôsobisku. Každý z nich sa predbieha v tom, kto z nich miloval Ivetu viac.

Kto bol pre ňu lepšou voľbou.

Svoje názory sa neštítili ani dokázať silou. 

Práve pre lietajúce facky, šťuchance, päste a buchnáty mal byť v deň Ivetinej smrti na policajnej stanici aj jej manžel.

Kým on vypovedal, sa jeho manželka rozhodovala, čo urobí so svojím životom.

V poslednej dobe bola popová hviezda celého Česka a aj Slovenska sklamaná, zúfalá a necítila sa bezpečne.

Reportáž o rivaloch Ivety Bartošovej:

Päste vystriedali slzy

Paradoxom je, že hoci medzi mužmi panovalo napätie a svojou rivalitou sa vôbec netajili, Macura s manželom speváčky v osudný deň telefonoval.

Svoje slzy nad stratou však neskrýval. Plače, ľutuje, obviňuje.

Zaujímave je, že aj Josef Rychtář podáva svojmu rivalovi súkromné informácie o zdravotnom stave svojej polovičky.

Pritom neraz práve on obvinil Macuru, že mu Ivetu do Talianska uniesol.

Rozhovor medzi Macurom a Rychtářom:

Svojská kapitola

Domenico Martucci je pre zmenu kapitola sama o sebe. Pre speváčku mal byť rytierom, jej záchrancom po tom, čo skrachovalo jej krátke manželstvo s Jiřím Pomejom.

Práve on médiám prezradil, že Iveta pije všetko, čo jej príde pod ruku. Ani vzťah s talianskym grófom však nemal dlhú životnosť, ale ich osudy sa preplietli ešte veľakrát. Práve minulý rok mal byť on ten, u ktorého hľadala speváčka útočisko.

Možno mal speváčke pomôcť únos Zdeňkom Macurom, možno videla záchranu v manželstve s Rychtářom. Avšak existenciu esemesiek, ktorými Martucci zásoboval médiá s Ivetinou prosbou o pomoc, bola nielen ňou, ale aj jej manželom popretá.

Dvaja hlavní rivali

V posledných mesiacoch sa okolo Ivety Bartošovej pohyboval najmä jej manžel Josef Rychtář. Avšak ďaleko od speváčky sa nedržal ani jej bývalý priateľ Zdeněk Macura.

Prostredie, ktoré títo rivali pre Ivetu vytvárali, však vôbec nebolo idylické. "Vieš, čo si jej urobil, ty prasa, v tom Taliansku? Ty si ju vzal k moru, ty dobytok?," vrieskal na Macuru Ivetin manžel.

"Čo si to urobil?! Čo si to urobil, ty dobytok?!," neprestával kričať Rychtář na Macuru.

Reportáž z konfliktov medzi Rychtářom a Macurom:

Osudné Taliansko

Konflikt sa odohral po návrate Ivety Bartošovej z Talianska, kam bola údajne unesená ešte v lete minulého roku. Spor sokov mal svoje pokračovanie koncom roka, keď sa Zděnek Macura domáhal stretnúť s Ivetou na predvianočnom koncerte. Vtedy konflikt skončil bitkou rivalov.

"Stále budú k..va obťažovať Ivetu Bartošovú. Už jej daj pokoj, ty žobrák! Už jej daj pokoj!," kričal Macura na Rychtářa. "Ja som jej manžel a ty ju nenecháš furt na pokoji, ty dobytok!," nenechal sa Rychtář. Macura ho v afekte vypoklonkoval von. "Ty hovädom, vypadni von!," ozývalo sa miestnosťou.

TV Program

20:35 Tri billboardy kúsok za Ebbingom
23:20 Cesta za pomstou
01:00 Panfilovci - 28 hrdinov
20:25 Kráľ Škorpión: Kniha duší
22:40 Bezuchí zajkovia 2
01:15 Na návšteve
21:05 Harrow
22:15 Kravaťáci VIII.
23:10 Teória spokojnosti I.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Plán útěku 2
22:00 Politické kruhy
23:55 Strážce spravedlnosti I.