Skoro jasno
25°
Bratislava
Vilma
29.5.2023
Šokujúce slová o Vémolovi! Dlhy na všetky strany, je to chudák, tvrdí bývalý kamarát!
Zdielať na

Šokujúce slová o Vémolovi! Dlhy na všetky strany, je to chudák, tvrdí bývalý kamarát!

Neustále škandály okolo zápasníka MMA Karlosa Vémolu (37) sa už akosi príliš kopia. Život si skomplikoval tým, že sa rád obklopuje atraktívnymi ženami, vystavuje na obdiv svoj majetok a pýši sa exotickými zvieratami vo svojom Vémolande, za čo ho iste ho mnohí obdivujú a zrejme mu aj závidia. Ak je pravda to, čo naznačuje jeho bývalý kamarát z prostredia zápasníkov, Patrik Pejcha, Vémola žije značne nad svoje možnosti.

​Turnaje zápasníkov v bojových športoch sú už pár rokov veľmi populárne. Pribúda aj zápasnických organizácií, spolumajiteľom jednej z nich je bývalý Vémolov kamarát Patrik Pejcha, hoci tá jeho sa zameriava najmä na v súčasnosti asi najabsurdnejší, nebezpečný smer, ktorý ťažko nazvať športom - fackovanie. Aktuálne vyzýva "Terminátora" na zápas, ale zároveň mal potrebu nahádzať na neho kopu špiny. "Dám mu milión, keď do toho pôjde. Nemusí mi vracať, čo je mi ešte dlžný a nebudú to musieť za nás riešiť súdy. Myslím to vážne, chcem si vyriešiť osobný spor. Pravidlá si môže pokojne vybrať, ale myslím, že to neprijme," vyjadril sa Pejcha pre blesk.cz.

Neodpustil si ani pohŕdavý výrok, kde si nezabudol kopnúť ani do Lely: "Nie je to pre mňa veľké sústo, myslím si, že dnes už nie je Karlos veľké sústo pre nikoho. Teraz je skôr gašparko. Toľko hanby v tejto republike nenarobil ani Felix s Dádou, oni ich fakt prekonali." Aby toho nebolo málo, začal Pejcha vyťahovať aj ďalšie veci, ktoré sa týkajú osobne ich dvoch. "Máme spor ohľadom tigrov, kde ma on klamal. Trošku som mu naletel. Mal dodať papiere a ďalšie veci, viac nemôžem povedať, riešime to na súde, kam som ho udal. Súd rozhodol, že mi má vrátiť peniaze," prezradil niečo z kauzy, pre ktorú mal zrejme vlani Karlos vo Vémolande policajnú raziu.

Kedysi pritom boli títo zápasníci kamaráti, dnes už volí Pejcha skutočne ostré slová na adresu najznámejšieho českého zápasníka. "Poznám ho šesť rokov. Je to chudák. Je dlžný za jeden dom v Anglicku, kam dnes ani nemôže ísť z dôvodu, že tam má nejaké daňové podvody. Je dlžný za slávny Vémoland, za autá, za všetko. Nepamätám si ho s peniazmi," šokuje vyjadreniami, ktorými naznačuje, že Vémola je v skutočnosti viac v mínuse, ako v pluse. "Nejde mi o peniaze, ktoré je mi dlžný, ale o spravodlivosť," vysvetľoval dôvod, prečo ho vyzýva na zápas.

​Vémola sa k tomu vyjadril pre Super.cz stručne: "Samozrejme, je to celé kopa klamstiev. Len ako zamerať pozornosť na nejakú dobre nefungujúcu organizáciu pána Pejcha. Vzhľadom na to, že o celom prípade je na polícii podpísaná mlčanlivosť, tak pán Pejcha tým porušuje zákon a z toho dôvodu sa k tomu vôbec vyjadrovať nebudem". Je skutočne otázne, kde je pravda, ale škandálov okolo Vémolu je už akosi priveľa, a ako sa hovorí, bez vetra sa ani lístok nepohne.

Najčítanejšie