Cibulková opäť vyrazila do spoločnosti v TOP outfite! Už je jasné, ČO je jej najobľúbenejší kus!

28.10.2021 20:35 Topstar.sk Šport

Cibulková opäť vyrazila do spoločnosti v TOP outfite! Už je jasné, ČO je jej najobľúbenejší kus!

Archívna reportáž
embed kód
Naša historicky najúspešnejšia tenistka, 32-ročná Dominika Cibulková, sa okrem obrovských úspechov v tenise môže pochváliť ešte jednou špecialitkou - miluje módu, drahé značky a poriadne extravagantné kúsky. Zdá sa, že v poslednej dobe si ale vybrala celkom evidentne jeden najobľúbenejší oblečenia, ktorý strieda v rôznych farbách.

Dominika Cibulková sa stala pomaly ale isto rovnako úspešnou influencerkou, ako bola tenistkou. Isteže sa to nedá porovnávať, čo sa týka driny a hodnoty, ktorú to prináša, no pre polmilióna sledovateľov na Instagrame je obsah jej profilu nepochybne dostatočne lákavý. A Dominika ich pravidelne zásobuje príspevkami najmä z oblasti módy.

Dominika už predviedla viacero kúskov, ktoré vyvolali vyslovene masový odpor a hnev, najmä pokiaľ išlo o pravé kožušiny. No jej outfity majú spoločnú najmä jednu vec - mastné sumy na visačkách.

Už roky je za Dominikin štýl zodpovedný stylista a jej dobrý priateľ Andrej Kusalík:

​Cibulková si potrpí na zvučných značkách, no v poslednej dobe začala v móde robiť záslužnú činnosť - propaguje domácich návrhárov. To dokázala aj na najnovších fotkách v instastories, kde zvolila kúsok od českej návrhárky Ivany Mentlovej. "Týmto sakom som posadnutá," napísala k béžovému kúsku, ktorý sa zdá byť z pštrosej kože. To zrejme ochrancov zvierat veľmi nepoteší.

V "elasťákoch" zažiarila aj prednedávnom:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

No okrem saka zaujala Dominika ešte jednou vecou. Už po niekoľkýkrát v poslednej dobe zvolila identický štýl - legíny a obtiahnuté tričko. Zdôrazňuje s radosťou každú krivku svojej postavy bez ohľadu na to, či sa niekomu zdá byť nedokonalá. Cibulková robí skutočne veľmi sympatickú službu všetkým ženám, ktoré nemajú modelkovské miery - nemajú mať komplexy a môžu s hrdosťou ukázať aj plnšie krivky. Niekedy je to paradoxne, práve obtiahnuté oblečenie, ktoré pôsobí v konečnom dôsledku oveľa lepšie, ako keď sa ženy s oblinami schovávajú do oversized "vriec". 

Zdroj: Instagram/topstar.sk

TV Program

17:50 Bez servítky
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:30 9-1-1 III.
19:30 Profesionáli VIII.
20:30 Černobyľ
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IX.
21:00 9-1-1 III.
18:50 Chrumka a Čipsík I.
19:00 Kid Lucky
19:15 Garfield II.
18:30 Dobrodružství v divočině: Sloní příběh
20:15 6 měsíců stačí, drahoušku
22:10 Automata