Cibulková otvorene o vzťahu k manželovi! V TOMTO je jej absolútny opak!

21.08.2021 18:36 Topstar.sk Šport

Cibulková otvorene o vzťahu k manželovi! V TOMTO je jej absolútny opak!

Archívna reportáž
embed kód
Dominika Cibulková a Michal Navara sú spolu už desať rokov, z toho polovicu ako manželia. Minulý rok sa stali rodičmi synčeka Jakubka a ich život sa zdá byť absolútne slnkom zaliaty. Možno aj preto, že potvrdzujú staré známe "protiklady sa priťahujú", minimálne v jednej veci to Dominika aktuálne celkom jasne potvrdila.

Obaja sú veľmi atraktívni, obaja majú svojský štýl, obaja rešpektujú toho druhého. Naša historicky najúspešnejšia tenistka, 32-ročná Dominika Cibulková, a jej o 4 roky starší manžel Michal Navara, tvoria takpovediac dokonalý pár. Nie je azda nič, čoho by mali títo dvaja nedostatok a platí to aj o láske.

No už na prvý pohľad je jasné, že predsa len je tu jeden zásadný rozdiel. Hoci je Michal štýlový muž s imidžom hipstera, je presný opak svojej manželky, ktorá je priam vyhlásená luxusným štýlom, záľubou v známych značkách, ako aj v pestrých a skutočne extravagantných modeloch. 

Dominika do seba investuje veľké peniaze:

​A, našťastie, nenastal moment, žeby Michal krotil Dominiku, alebo naopak, žeby ona chcela, aby sa jej manžel začal obliekať rovnako, ako ona. "Jedna z mnohých vecí, ktoré milujem na mojom manželovi, je, že sa drží veľmi pri zemi, čo sa týka módy. Nemá rád logá, jasné farby, komerčné značky, drahé oblečenie, prosto úplný opak mňa, a aj v tomto aspekte ma nechá žiariť v mojej celej sláve štýlu šatníku cigánskeho kráľa a miluje to na mne. Aj tento malý detail z nás robí dokonalý pár, veď si predstavte dvoch cigánskych kráľov na tejto fotke, úplná katastrofa," napísala tenistka veľmi pekné vyznanie svojmu vyvolenému.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

​Presne na fotke v instastories, ku ktorej Dominika tento popis, je dokonalo vidieť, akí sú rozdielni. Tenistka klasicky pestrá a extravagantná, Michal v prírodných tónoch, štýl nedbalej elegancie. A zdá sa, že v rovnakých intenciách zatiaľ smeruje Dominika aj čo sa týka štýlu jej synčeka. Samé jemné, prírodné farby, ktoré krásnemu chlapčekovi skutočne veľmi svedčia. Jednoducho, štýlová rodinka, hoci každý iným spôsobom. 

Zdroj: Instagram/topstar.sk

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
20:30 Najlepšie počasie
19:30 Profesionáli VIII.
20:30 Černobyľ
23:30 Extrakt
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IX.
21:00 9-1-1 III.
19:15 Garfield II.
19:35 Arthur a Minimojovia
20:00 Z rozprávky do rozprávky
18:30 Dobrodružství v divočině: Sloní příběh
20:15 6 měsíců stačí, drahoušku
22:10 Automata