Polojasno
26°
Bratislava
Leonard
16.8.2022
Prelomil mlčanie o vzťahu s Monikou Bagárovou! Po prvýkrát sa vyjadril samotný Muradov!
Zdielať na
Šport

Prelomil mlčanie o vzťahu s Monikou Bagárovou! Po prvýkrát sa vyjadril samotný Muradov!

Archívna reportáž

Niekedy človeku nie je jasné, či podľa reakcií na sociálnych sieťach chcú ľudia skôr šťastný koniec, alebo im spraví väčšiu "radosť", ak niečo nevyjde. V prípade celebrít je zrejme v hre tak trochu aj závisť a škodoradosť, keď sa zrazu hviezde, ktorá má na pohľad všetko, niečo zrúti ako domček z karát. Monika Bagárová je v ostatných mesiacoch z tohto pohľadu skutočne ostro sledovaná.

Na jeseň to budú už tri roky, čo sa spojili cesty českej speváčky Moniky Bagárovej a uzbeckého zápasníka MMA Makhmuda Muradova. Nežná kráska a drsný bojovník vytvorili veľmi príťažlivú dvojicu a netrvalo dlho, z dvoch sa stali traja - pred rokom prišla na svet dcérka Rumia.

Všetko sa zdalo byť slnkom zaliate, dokonca aj pandémia hrala do karát priestoru na dokonalý rodinný život. Instagram speváčky sa zapĺňal spoločnými rodinnými fotkami až do začiatku tohto roka. Zrazu akoby uťalo. Monika priznala, že jej partner išiel do Uzbekistanu riešiť neupresnený rodinný problém a akosi sa to natiahlo na tri mesiace.

Aj z tohto rozhovoru je jasné, čím aktuálne Makhmud najmä žije:

Pochopiteľne, ľuďom sa nezdalo byť normálne, aby odišiel muž od rodiny na tak dlho a špekulácie o rozchode boli na svete. Po prvýkrát sa k tejto súkromnej téme a klebetám vyjadril pre Extra.cz aj samotný Mach. "Je mi to jedno. Teraz píšu, že sme sa rozišli. Že nepridávam spoločné fotky? Som športovec, a tak neviem, prečo by som mal na svoj Instagram dávať svoje súkromie. My sme s Monikou spokojní a život iných sa nezaujímame. O súkromie sa nechcem deliť," povedal rezolútne zápasník a zdá sa, že celkom jasne aj naznačil, že vo vzťahu s Bagárovou je všetko v poriadku. 

Hoci na Instagram nepridáva rodinu často, aktuálne zverejnil rozkošné video Ruminky a pribudlo aj srdiečko od Bagárovej:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)

No predsa len prezradil, že zatiaľ svoj vzťah neposunú, Moniku ešte nepožiadal ani o ruku. V tomto momente je najdôležitejšie zápasenie, ktorému sa chce venovať už maximálne päť rokov a potom si bude užívať rodinný život naplno. Tvrdí ale, že s dcérkou je denne v kontakte, aj keď práve nie je doma. "Aj teraz si ju užívam, keď mám chvíľku. Keď som mimo domova, tri- aj päťkrát denne si voláme cez FaceTime a cez víkendy, ak to ide, som vždy s dievčatami," opísal svoj život odovzdaný športu. Z Muradových slov sa ale dá usúdiť, že hoci rozchod rozhodne nie je téma dňa, rovnako to asi bude aj s druhým bábätkom, ktoré zrejme príde na rad až o spomínaných päť rokov. 

Súvisiace články

Najčítanejšie