Vedela o TOMTO Monika?! Bagárovej partner šokoval nezodpovednosťou za volantom s dcérkou!

05.06.2021 20:54 Topstar.sk Šport

Vedela o TOMTO Monika?! Bagárovej partner šokoval nezodpovednosťou za volantom s dcérkou!

Archívna reportáž
embed kód
Rumia Muradova práve oslávila svoje prvé narodeniny. Rodičia, zrejme najmä mama, Monika Bagárová, jej pripravili skutočne veľkolepú oslavu s prekrásnou výzdobou a nespočetným množstvom darčekov. Najväčším darčekom ale bol zrejme otecko Makhmud, ktorý bol od rodinky celé tri mesiace odlúčený, keď riešil v rodnom Uzbekistane údajne rodinné problémy.

Speváčka Monika Bagárová a zápasník MMA Makhmud Muradov (31) tvoria na prvý pohľad dokonalý pár. Obaja sú krásni, majú fantasticky naštartovanú kariéru, finančné zázemie je viac, než bohaté a nevyzerá to ani na partnerské problémy. Mnohí si mysleli, že vyše trojmesačné odlúčenie je už predzvesťou konca, no ako sa ukázalo, nič také sa nekoná a šťastný otecko si už opäť užíva svoju rodinku.

Prišiel akurát včas, aby oslávil prvé narodeniny svojho prvorodeného dieťaťa, čo sa považuje za veľkú udalosť. Ako už Monika neraz naznačila, Mach ostáva stále duchom mladý, čo je vidno nielen na jeho záľube vo videohrách, ale ako sa zdá, tak trochu aj na mladíckej nezodpovednosti.

Toto o sebe Makhmud prezradil v show Jana Krausa:

Aktuálne totiž zverejnil vo svojich instastories videjko, v ktorom šoféruje svoje luxusné Bentley. Na tom by nebolo nič zvláštne, ak by nenastali hneď štyri veľmi nebezpečné momenty - nebol pripútaný, nedržal volant, nahrával video na mobil a najmä - na kolenách mu sedela Rumia. Bolo pritom zjavné, že auto je skutočne v pohybe, hoci išli veľmi pomaly.

Toto je snímka z videa, ktoré Mach zverejnil:

Zdroj: Instagram/MM

​Už len na základe videa by mohli policajti konať, no v prvom rade by asi mala konať Monika a jasne priateľovi vytmaviť toto vrcholne nezodpovedné správanie. Hoci aj išiel pomaly, nikdy nevie, kto sa vyrúti oproti, alebo mu vbehne do cesty, a náraz by mohol mal pre nepripútanú Rumiu sediaci priamo oproti volantu veľmi vážne následky. Nehovoriac o tom, že pri takmer 1,5 milióne sledovateľov má Makhmud zodpovednosť aj za obsah, ktorým ide svojim fanúšikom vzorom. Našťastie, zakrátko už video zmizlo, azda si chybu uvedomil, alebo ho aspoň niekto upozornil, že toto rozhodne nie je v poriadku.

Zdroj: Instagram/MM

Zdroj: Instagram/topstar.sk

TV Program

11:10 Dvojičky
12:00 Víchor
14:10 Ja, zloduch 2
10:25 Na chalupe
11:45 Nové bývanie
13:10 Tajné životy boháčov IV.
10:50 Spravodlivosť v krvi XI.
12:15 Nový život
13:15 Nový život
11:25 Arthur a Minimojovia
11:50 Najmenší slon na svete
12:00 Maxipes Fík
11:25 Láska bez bariér
13:25 Zlomené srdce
15:05 Rin Tin Tin