Cibulkovej Jakubka po prvýkrát navštívilo iné dieťa! TAKTO mizerne to dopadlo!

16.02.2021 01:52 Topstar.sk Šport

Cibulkovej Jakubka po prvýkrát navštívilo iné dieťa! TAKTO mizerne to dopadlo!

Archívna reportáž
embed kód
Jakubko Navara má osem mesiacov a dávno to už nie je bábätko, ktoré kam rodičia položia, tam počká. Šikovný chlapček ale ukazuje, že je nielen mimoriadne pohybovo zdatný, ale má aj vlastnú hlavu a prejaví, keď sa mu niečo nepáči. Aktuálne nebol ani trochu nadšený z "dámskej" návštevy.

Je rozkošný, šikovný, milovaný a ešte k tomu aj bohatý, hoci o tom ešte netuší. Reč je o malom Jakubkovi, synovi Dominiky Cibulkovej a Michala Navaru. Chlapček sa narodil 14. júna 2020 vo Viedni, no z malého bábätka už vyrástol poriadny kus "chlapa". Dominika ide hrdosťou puknúť a pravidelne cíti potrebu podeliť sa nielen o momenty, keď je jej synček na "spapanie", ale zjavne aj o chvíle, ktoré nie sú celkom dokonalé.

Aktuálne v instastories našej historicky najúspešnej tenistky pristálo video, ktorému predchádzala skutočne rozkošná fotka. Na nej je Jakubko v spoločnosti približne rovesníčky, či zrejme o málo staršej slečny. Ako jeho mama priznala v popise, ide o Jakubkovu prvú detskú návštevu.

Takto neslávne prvý kontakt s rovesníčkou dopadol:

​No zrejme už zakrátko sa to, čo vyzeralo byť ako dokonalá idylka dvoch bábätiek, zmenilo na také malé peklíčko. Jakubko evidentne nie je zvyknutý jednak na prítomnosť "konkurencie" v podobe malých detí, no najmä keď si ešte aj daná slečna dovolí siahať na jeho veci. A tak spustil krik, akoby ho z kože drali. Malé dievčatko najprv len vyjavene so skrivenou pusinkou pozorovalo, čo sa to deje a potom sa, ako to už bábätká empaticky robia, pridalo. V pozadí počuť mužský hlas, ako sa im láskavo prihovára a prejavuje účasť v tejto "dramatickej" situácii. Možno sa domnievať, že ide o Kubkovho otca Michala.

Takto vyzerala prvotná idylka, ako ju Dominika vtipne označila - fotka pre Instagram:

Zdroj: Instagram/DC

​Rodičia mali o program postarané a zjavne z toho veľkú drámu nerobili. A mali pravdu, je to celkom prirodzené a mnoho detí, najmä jedináčikov bez pravidelného kontaktu s inými deťmi, takto zvykne reagovať. Obvykle všetko vyrieši čas a opakované kontakty s rovesníkmi a zrejme to spravia aj Jakubkovi rodičia. Lepší recept, ako ukázať dieťaťu, že mu od iných detí nič nehrozí, zrejme neexistuje. Ostáva veriť, že aj v tomto prípade sa Jakubko napokon upokojil a rodičia detí si mohli milé spoznávanie svojich ratolestí užiť.

Zdroj: Instagram/topstar.sk

TV Program

14:05 Mission: Impossible
16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
15:25 Simpsonovci FILM
17:10 Honba za drahokamom
19:30 Profesionáli III.
16:00 Vraždy v Brokenwoode III.
18:00 Ako malé deti
18:30 Ako malé deti
16:25 No, počkaj!
16:40 Macko Uško
16:50 Hanička a Murko pre najmenších
15:05 Dámský klub
16:55 Asterix a Vikingové
18:25 Za zavřenými dveřmi