Cibulková sa presunula na chalupu, VIDEO luxusne vyzdobeného interiéru ohúrilo!

21.12.2020 01:51 Topstar.sk Šport

Cibulková sa presunula na chalupu, VIDEO luxusne vyzdobeného interiéru ohúrilo!

Archívna reportáž
embed kód
Keď sa Dominike Cibulkovej zunuje mestská atmosféra a frmol, sadne do auta a za krátko je v úplne inom svete. Pred časom si kúpila chalupu v Plaveckom Podhradí na Záhorí a spravila z nej suktočne luxusný raj na zemi. V lete tam má pohodu s bazénom, v zime dokonalú rozprávku.

Naša historicky najúspešnejšia tenistka sa pred pár dňami pochválila prekrásnou jedličkou, ktorá stojí v jej luxusnom bratislavskom mezonetovom byte. Ak by niekto čakal, že jeden stromček jej stačí a na chalupe bude už len symbolická výzdoba s pár vetvičkami, bol by úplne na omyle.

Čo by to bolo za krásu v živote Dominiky Cibulkovej, ak by sa o ňu nemohla podeliť so svetom. Tak, ako pri iných luxusných, pekných či jedinečných kúskoch v jej živote, aj pri Vianociach platí - ak tú nádheru nikto neuvidí, akoby ani neexistovala, myslí si možno Cibulková.

Pozrite sa, ako to vyzerá tieto Vianoce na Dominikinej chalupe:

​Pravda ale je, že jedna z najsledovanejších Sloveniek na Instagrame by nemala vyše polmilióna sledovateľov, ak by s nimi pravidelne nezdieľala svoje menšie či väčšie radosti. A Vianoce sú poriadna radosť, človek nemusí byť ani celebrita, aby mal chuť sa o tú jedinečnú krásu podeliť so svetom. Tak, ako doma, aj na chalupe má Dominika krásny živý stromček a jeho výzdobu zverila do rúk odborníkom. "Ateliér nám to opäť krásne vymyslel a vyzdobil," napísala na sociálnu sieť.

Dominika už ukázala nielen oba stromčeky, ale aj partiu kamarátok na vianočnej párty:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Ako je aktuálne moderné, Dominika ostala verná elegantným bielym, zlatým a hnedastým tónom výzdoby. No nielen stromček je na chalupe u Cibulkovej hlásateľom Vianoc. Len pozapaľovať všetky sviečky musí trvať hodnú chvíľu a svetielka nechýbajú ani vonku. Do dokonalosti chýba už len sneh za oknom. 

Zdroj: Instagram/topstar.sk

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
20:30 Najlepšie počasie
19:35 Profesionáli II.
20:30 Policajt z Belleville
23:00 Potomok
19:00 Policajti v akcii
20:10 Myšlienky vraha
20:55 Myšlienky vraha
19:35 Arthur a Minimojovia
20:00 Z rozprávky do rozprávky
20:10 Macko Uško
18:30 Kluci na povel
20:15 Malá říše
22:10 Plán útěku 2