Dokonalé vlasy Davida Beckhama sú preč! TOTO má teraz na hlave!

12.05.2020 22:11 Topstar.sk Šport

Dokonalé vlasy Davida Beckhama sú preč! TOTO má teraz na hlave!

Archívna reportáž
embed kód
Anglický futbalista David Beckham je už dlhé roky synonymom pekného, bohatého a úspešného športovca. Tento imidž si pestoval aj po skončení jeho futbalovej kariéry, ako dokonalý manžel a milujúci otecko. Mnohé dámy Davida jeho manželke Victorii poriadne závidia, a tak sa exspajska musí mať na pozore pred prípadnými sokyňami.

Davidove obdivovateľky však museli ostať poriadne prekvapené, keď zbadali fotky svojho idola z posledných dní. Slávne Beckhamove vyčesané „háro“ zmizlo a ostalo po ňom len zopár riedkych fúzov. Napriek tomu si vyšiel hrdo, bez pokrývky hlavy so svojou dcérkou Harper (8) na nákup.

Na príťažlivosti to však 45-ročnému bývalému futbalistovi Manchestru United vôbec neubralo, a tak musí jeho drahá Victoria naďalej striehnuť a svojho manžela si strážiť. Podľa informácií denníka Daily Mail sa o úbytku jeho vlasov sa špekulovalo už v roku 2018 a šepkalo sa, že si dal David nové vlasy transplantovať. Ešte v októbri v roku 2019, keď nakrúcal reklamu na vlastnú značku whiskey, mal svoje vlasy viditeľne hustejšie a tmavšie.

Nie je to tak dávno, čo David pustil do predaja vlastnú značky pánskych kozmetických produktov, v reklame na ne si zahral aj on sám:

​Najnovšie fotky zachytávajú bývalého futbalistu vo skvelej forme, avšak so zrednutou korunou krásy. Fotky na nákupoch s jeho dcérou Harper si môžete pozrieť TU. David doteraz záhadu miznúcich vlasov síce nevysvetlil, no už v minulosti sa vyjadril, že na transplantácii nevidí nič zlé, ale osobne by toho nešiel.  Vtedy ešte tvrdil, že by si svoje vlasy v prípade rednutia jednoducho oholil. Je možné, že ten prípad nastal práve v týchto dňoch.

David a jeho frizúra ešte koncom februára 2020:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Always love being back in New York ❤

Príspevok, ktorý zdieľa David Beckham (@davidbeckham),

Zdá sa, že korona-karanténa si zobrala daň a návšteva odborníkov na krásne vlasy musí počkať. Platí to aj pre hviezdy a to sa pravdepodobne odrazilo aj na Davidovej korune krásy. Kým koncom februára futbalista pózuje na instagramovej fotke ešte s viditeľne hustejším porastom na hlave, v apríli si už vlasy skrýva pod štýlovou baretkou. 

Najnovšie príspevky potvrdzujú úbytok na hlave niekdajšej hviezdy futbalového klubu Manchester United:

Na posledných príspevkoch už vlasy neskýva, no jeho hriva je viditeľne zrednutá. V každom prípade je sympatické, že si z toho ťažkú hlavu nerobí, svoje deti sprevádza pri nákupoch bez pokrývky hlavy, a dáva tak jasne najavo nastavenie svojich priorít.

 

Zdroj: dailymail/instagram/topstar.sk

TV Program

07:20 Káčerovo
07:50 Káčerovo
08:00 Labková patrola II.
06:40 Súdna sieň
08:15 Návrat do budúcnosti 3
10:45 Šťastný Luke
07:25 Keď je pečenie umenie III.
07:55 Keď je pečenie umenie III.
08:40 Hotelová inšpekcia XV.
07:40 Rapotáčik
07:50 Sníček
08:05 Okido I.
07:10 Lord of the Dance
08:55 Psí poslání
11:05 Čarodějovy hodiny