Oblačno
-2°
Bratislava
Gašpar
29.1.2023
Manželka českého herca reaguje jeho obchytávanie kolegu! Poriadne šokovala!
Zdielať na
Showbiznis

Manželka českého herca reaguje jeho obchytávanie kolegu! Poriadne šokovala!

Zdroj: Instagram/PP

Po tom, ako počas klaňačky jubilejnej dvetisícej reprízy muzikálu Daniela Landu (54) Krysař siahol predstaviteľ hlavnej úlohy Přemysl Pálek (32) veľmi jasne a odhodlane do rozkroku svojho kolegu Davida Suchařípu (57), začala dôkazová fotka kolovať internetom. Mnohí krútili hlavou a začali spochybňovať orientáciu tohto talentovaného herca a speváka. V súkromí je totiž Přemek manželom sympatickej herečky, režisérky a tiež tanečnice Charlotte Doubravovej (35) a majú spolu dve dcéry, Sofiu a Bibien Melody. Čakalo sa, ako zareaguje na manželov výstrelok.

​​Zatiaľ, čo sa Přemysl Pálek sústredí na svoju náročnú rolu v Krysařovi v divadle Kalich, jeho partnerka Charlotte Doubravová pôsobí v Divadle Radka Brzobohatého, kde sa ujala úlohy právničky v novej komédii Karla Janáka Vy nejste žena, pane!  Kontroverzná hra poukazuje na extrémy doby, keď v jej fiktívnej spoločnosti už nie je normálne byť heterosexuálom. ​Sympatická herečka má vraj rada nekorektný humor. "Keď humor provokuje, mám to rada a idem do toho," priznala sa Charlotte pre Super.cz, prečo nemá problém s úlohou ani v tejto hre, ktorá iste vzbudí mnohé polemiky.

"Pokiaľ ide trebárs o tie počty pohlaví, čo som i naštudovala, tak som nevedela, že už sme na takých číslach. Ja to teda nesúdim, ale pretože sa nebojím hovoriť, môžem sa mnohokrát dostať do problémov," mieni. S humorom to má podobne aj jej partner Přemysl Pálek, čo má vysvetľovať, prečo zvolil pri klaňačke taký pikantný manéver do rozkroku kolegu, ako to vyzeralo na fotke.  No Charlotte nepochybuje, že to jej muž aj naozaj spravil. "Myslím, že to tak len nevyzeralo a Přéma ho provokoval, aby ho rozosmial," vysvetlila herečka, aký bol zrejme manželov úmysel.

 Přemysl Pálek v predstavení Krysař:

"My ten humor jednoducho milujeme v rôznych formách a nemáme k nemu ďaleko. Asi teda nečakal, že to takto zvečnia. Robím si z neho stále srandu a bola som prvá, kto mu ju poslal. Napísala som mu k tomu: Vidíš, kamarát, Krysař a píšťala," vyznala sa so smiechom Charlotte. S Přemkom žijú spolu už roky a majú dve dcéry, Sofiu (11) a Bibien Melody (3). Zoznámili sa pri účinkovaní v seriáli První krok a bola to láska na prvý pohľad. "Hneď ako som ju uvidel, tak som si uvedomil, že bude moja a že budeme spolu," zveril sa svojho času muzikálový herec s uhrančivými očami. Spolu si zahrali napríklad aj v muzikáloch Vlasy, či Freddie o frontmanovi skupiny Queen. Zdá sa, že ich skutočne nerozhodí ani škandálik so šmátraním v rozkroku, azda skutočne išlo len o žartík a Přemysl má jasno.

Přemysl a Charlotte si ako herci vedia vystreliť nielen zo seba, zažartujú si aj aj na rôzne spoločenské témy, v ich rodine nie je teda o zábavu núdza:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Přemysl Pálek (@premyslpalek)

Súvisiace články

Najčítanejšie