Ambróz
7.12.2022
Utajili vzťah aj pôrod! Hviezdny herec až teraz priznal lásku s českými koreňmi!
Zdielať na
Showbiznis

Utajili vzťah aj pôrod! Hviezdny herec až teraz priznal lásku s českými koreňmi!

Zdroj: joj.sk

Hollywoodsky blonďatý herec pochádzajúci zo Švédska, Alexander Skarsgård (46), hviezda z filmu Melanchólia a seriálu True Blood, si svoj súkromný život veľmi chráni. Keby ho nedávno nezachytil fotoaparát paparazza, ako vychádza s bábätkom v náručí z renomovanej newyorskej reštaurácie, pred jeho fanúšikmi by ostalo ešte nejakú dobu tajomstvom, že sa stal otcom. Doteraz sa neoženil, hoci sa po jeho boku vystriedalo nemálo žien, vrátane hviezdnej Taylor Swift, Charlize Theron, Elizabeth Olsen, či Margot Robbie a Alex Chung. Otca z neho spravila až nedávno jeho krajanka, Tuva Novotny (42) s českými koreňmi po otcovi.

​Nepochybne je Alexander, ktorý bol až päťkrát vyhlásený za najsexi muža Švédska, snom mnohých jeho ctiteliek. Možno aj preto sa tento zásadový muž drží radšej bokom od médií a komentovania svojho súkromia. S matkou jeho dieťaťa nakrútil tretiu sériu hororovej série Kráľovstvo kultu od dánskeho režiséra Larsa von Triera, ktorý režíroval aj film Melanchólia. O oboch hercoch sa už dlho šepkalo, že tvoria pár, hoci ani jeden z nich doteraz vzťah nepotvrdil. Zdržiavali sa spolu zväčša vo Švédsku.

Skarsgård sa ešte v roku 2013 zveril s patričnou dávkou humoru o svojich plánoch týkajúcich sa jeho budúceho otcovstva. "Chcem poraziť svojho otca," tvrdil vtedy na margo počtu detí otca, taktiež úspešného švédskeho herca Stellana Skarsgårda, ktorý sa presadil aj v Hollywoode. "Mal ich osem, takže by som sa do toho mal radšej pustiť, myslím," dodal, ale vážne to zjavne nemyslel. "Môj otec má 65 rokov a pred štyrmi rokmi sa mu narodilo ďalšie dieťa. Môj otec mal deti v 70., 80., 90. rokoch a potom roku 2000 a 2010. Šesť s mojou mamou a dve s jeho novou manželkou Megan Everett," vypočítal všetkých súrodencov s tým, ako bolo zábavné "vyrastať v blázinci". V skutočnosti ale on sám pristupuje k plodeniu potomstva zodpovednejšie. 

Alexander Skarsgard si vo filme Severen zahral po boku herečky Nicole Kidman:

V novembri 2018 sa vyjadril pre britské noviny Times o tom, že sa odmieta "usadiť" a zaviazať sa manželstvom, keď prehlásil: "Nechystám sa... povedať: 'Ach, ty si fajn - poďme si založiť rodinu,' som väčší romantik. Mám priateľov, ktorí to urobili a neboli šťastní, a potom si prešli hroznými rozvodmi." Poznamenal k tomu, že si momentálne "naozaj užíva život" bez manželky a detí. Zdá sa, že predsa len po čase našiel "tú pravú" v osobe mimoriadne úspešnej švédskej herečky Tuvy, ktorej meno u indiánov znamená niečo ako stred vesmíru. Hovorí niekoľkými jazykmi vrátane češtiny. Presadila sa aj v zahraničí, je držiteľkou viacerých ocenení za jej herectvo, roky žila v Dánsku s jej partnerom Nikolaiom Bjerrumom Lersbryggenom, s ktorým má päťnásťročnú dcéru Ellu. A svet sa vďaka paparazzovi konečne dozvedel, že na svete je už aj bábo, fotky si môžete pozrieť TU. 

Hviezdneho herca prichytila paprazzi na ulici s partnerkou a ich klbkom lásky v náručí:

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie