Jasno
13°
Bratislava
Edita
26.9.2022
Príšerný koniec dovolenky! Malachovskej manžel Martin skončil na VOZÍKU!
Zdielať na
Showbiznis

Príšerný koniec dovolenky! Malachovskej manžel Martin skončil na VOZÍKU!

Archívna reportáž

Ako na spásu čakajú mnohí na leto a dovolenku. Pre niektorých je to neraz len jediný týždeň v roku, keď si vyrazia kdesi oddýchnuť, akýkoľvek zádrhel preto dokáže poriadne pokaziť náladu. Iveta a Martin Malachovskí rozhodne nie sú odkázaní len na ten jediný týždeň voľna v roku, no aj tak si určite nepredstavovali, že ich letná dovolenka skončí tak mizerne.

​Jedna z najostrieľanejších moderátoriek, ktorá zažiarila už pred vyše 30 rokmi ako Ivetka Pašková v relácii pre mladých, sa pred pár dňami pochvália fotkou z dovolenky. Nechýbali ani hashtagy, a tak sa jej sledovatelia dozvedeli napríklad aj to, že vyrazila na jeden z mnohých gréckych ostrovov, sympatické Korfu ležiace neďaleko Albánska.

Ostrov, ktorý už celé dekády patrí medzi srdcovky britskej kráľovskej rodiny ej určite skvelá voľba, aby toho nebolo málo, Malachovskí si vybrali skutočne luxusný 5-hviezdičkový rezort. Napriek tomu, že sa všetko zdalo byť absolútne dokonalé, osud si pripravil poriadne nepríjemné prekvapenie.

Malachovskí žijú v láske v dobrom aj v zlom:

​Kým prvá zverejnená fotka z dovolenky bola plná pohodovej prímorskej atmosféry, druhou Iveta fanúšikov poriadne zaskočila. Jej manžel Martin na nej totiž sedí na invalidnom vozíku. "Keď sa záver dovolenky nevydarí. Našťastie ide o síce fakt ťažký výron kotníka, ale ešteže sa nič horšie nestalo. Maťo je bojovník," napísala obľúbená moderátorka vysvetlenie. 

Podľa širokých úsmevov Ivety aj Martina je jasné, že o nič vážne skutočne nejde a ostáva veriť, že bolesť rýchlo prejde a noha bude opäť dobre fungovať. Úspešný operný spevák bojuje s oveľa väčším zdravotným problémom. Martin má sklerózu multiplex, no ako sa zdá, s týmto autoimunitným ochorením bojuje rovnako statočne a podľa všetkého sa mu darí mať prejavy choroby pod kontrolou. Pri dobre nastavenej liečbe a zmene životného štýlu sa dá aj s roztrúsenou sklerózou fungovať dlhé roky pomerne v pohode. Snáď to bude aj Malachovského prípad.

Súvisiace články

Najčítanejšie