Zatiahnuté
16°
Bratislava
Vladislav
25.9.2022
Ceterová porodila! Bábo dostalo filmové meno, no pre covid jej ho hneď ODOBRALI!
Zdielať na
Showbiznis

Ceterová porodila! Bábo dostalo filmové meno, no pre covid jej ho hneď ODOBRALI!

Zdroj: Instagram/KV

Deväť mesiacov ubehlo ako voda a slovenská playmate, plastiková kráska Lela Ceterová, sa stala 1. decembra dvojnásobnou mamou. Avizovala to už včera, keďže ako prvé, tak aj druhé dieťa chcela porodiť cisárskym rezom. To ale este netušila, aké dramatické to napokon bude.

Ako zverejnil na Instagrame novopečený štvornásobný otec, zápasník Karlos Vémola, príchod jeho potomka nebol taký, ako si predstavovali. Lela Ceterová absolvovala v stredu ráno predoperačné vyšetrenia a jeden z výsledkov poriadne prekvapil - test na covid bol pozitívny. To okamžite zmenilo situáciu. "Ma to kvôli Lele veľmi mrzelo, lebo ona deväť mesiacov sa trápila, mala to tehotenstvo ťažké, a potom som tam ani nemohol byť s ňou," povedal Karlos o situácii, ktorá nastala.

To ale ešte nebolo to najhoršie. Azda niet ťažší moment pre matku, ako keď je jej odobrané jej novonarodené bábätko. Žiaľ, tieto aj tieto neľudské praktiky zdedené z čias hlbokého "socializmu" opäť vrátila pandémia. "Miminko jej hneď odobrali, čo ma strašne mrzí, nevieme ešte ani váhu, ani výšku a voči tej mame je to strašné, že je v pôrodnici a nemôže byť s bábätkom. Tá doba je strašne zlá," povedal empaticky Karlos.

Po zverejnení svojho pozitívneho názoru na očkovanie ale pristúpil Karlos konečne k tomu, na čo všetci čakali. "Je načase oznámiť, že sa narodil nový kráľ," oznámil rozžiarený Vémola. "Ja nejako celoživote žijem zo svojich vzorov, a myslím, že chlapcov ešte pár bude, dievčat možno tiež, tak na Arnolda si ešte počkám, ale pretože toto je bojovník, malý coviďáčik, Lela to mala ťažké v tom covidovom období, a hoci ešte nie je zvážený, je vraj maličký, ale veľký bojovník, takže bol Rocky Balboa a toto je Rocky Vémola," zvestoval svetu vysmiaty Karlos aj meno svojho druhého syna, keďže prvého má z predchádzajúceho vzťahu.

Prezradil aj to, že spory o meno neboli, dohoda totiž znela od začiatku jasne - dievčatá pomenúva Lela, chlapcov Karlos a "nekecajú si do toho". Mal jediný zákaz - syn sa nesmel volať po jeho obľúbenej filmovej postave z kultovej komédie Dědictví aneb Kurvahošigutentag, Bohoušek. "Fakt som chcel Arnieho, pretože Arnold bol môj veľký vzor, ale verím, že sa mi ešte podarí, ale keď som videl, čím si Lela posledné dni prechádzala, tak som si povedal, že je to bojovník a bude to Rocky," vysvetlil voľbu mena. Ako dodal, Lela bola zjavne v plnej narkóze a ešte len čakali na to, že sa zobudí. Nepochybne sa aj ona po upravení vizáže ohlási svojim fanúšikom, aby sa podelila o svoju veľkú radosť, hoci trošku s trpkou príchuťou. Covid majú Vémolovci už po druhýkrát, snáď aj teraz ho zvládne celá rodinka tak ľahko, ako pred rokom.

Súvisiace články

Najčítanejšie