Poriadne nečakaný pár! Rok po ovdovení zbalil Travolta Demi Moore, dal ich dokopy Bruce Willis!

16.09.2021 09:42 Topstar.sk Showbiznis

Poriadne nečakaný pár! Rok po ovdovení zbalil Travolta Demi Moore, dal ich dokopy Bruce Willis!

Archívna reportáž
embed kód
Na prekvapenie mnohých sa v Hollywoode rysuje celkom nový pár. Dokopy sa vraj dali dvaja slávni hollywoodski herci, ktorých spojenie by naozaj nikto nečakal. John Travolta ( 67) je už rok vdovcom, ale zrejme nechce ostať do konca života sám bez partnerky. A tak vraj nie celkom náhodou sa rozhodol skúsiť to s ďalšou hollywoodskou filmovou hviezdou, Demi Moore (58). Ani ona už nejakú dobu po svojom boku nemala žiadneho vážnejšieho partnera.

Ak sa dajú dokopy vekovo primeraní partneri bez záväzkov, nemá čo namietať ani ten najzarytejší moralista. Tobôž, ak sú už naozaj v zrelom veku, ako to je aj v prípade páru Demi Moore a John Travolta. Ale ich spojenie je napriek všetkému veľmi nečakané. Travolta žije na Floride a Demi v Los Angeles a mali preto malú šancu sa stretnúť. Bývalému manželovi Moore, Bruce Willisovi (65), sa však vraj zveril jeho dobrý kamarát Travolta, že je pripravený na novú známosť, aby opäť zažil, čo to je zamilovať sa. A Willisovi hneď napadlo: "Aj moja bývalá manželka je slobodná, mali by ste sa dať dokopy!"  

Vlaňajšie úmrtie milovanej manželky bolo pre Travoltu veľkou ranou. Prežili spolu takmer 29 rokov a narodili sa im tri deti. Najstarší syn, žiaľ, vo veku šestnásť rokov zahynul po epileptickom záchvate. Nešťastia však nestačilo, na rakovinu neskôr ochorela aj Travoltova manželka Kelly Preston a po dvoch rokov svoj boj prehrala. Pre verejnosť to bolo veľkým šokom, keďže chorobu tajila. "Vezmem si teraz nejaký čas, aby som tu bol pre moje deti, ktoré stratili mamu. Preto mi vopred prepáčte, ak o mne nebudete nejaký čas počuť. Ale vedzte, prosím, že budem cítiť vašu lásku týždne a mesiace pred nami, počas ktorých si budeme hojiť rany," oznámil Travolta. Život ale šiel ďalej. 

Travolta je rovnako dobrý herec, ako tanečník. Pirpomeňte si jeho nesmrteľnú rolu:

Ani pre Demi Moore život nepriniesol iba samé radosti. Najhoršie obdobie prežívala, keď ju opustil jej mladý manžel Ashton Kutcher. Dlho sa z toho nedokázala spamätať a hovorilo sa o jej viacerých závislostiach či už od alkoholu, alebo tabletiek. Odvtedy sa nevie o žiadnom jej vážnejšom vzťahu. So svojím exmanželom Bruceom Willisom má však nadštandardne dobré vzťahy. Aj počas vlaňajšej pandémie a následným lockdownom spolu aj s dcérami trávili v izolácii veľa času. Aj preto by jej exmanžel rád doprial nejaký pekný vážnejší vzťah.

Demi si nedávno užívala krásy Benátok, nie je však známe, či jej John robil spoločnosť:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Moore (@demimoore)

Bild.de uvádza, že nový hollywoodsky pár Demi a John spolu niekoľkokrát večeral v Los Angeles a Miami. Nedávno mali rande aj v talianskej reštaurácii Giorgio Baldi v Santa Monice pri Los Angeles. Travolta údajne priletel za Demi až z Floridy, ktorá sa nachádza tisíce kilometrov od Los Angeles. "Sedeli spolu pri rohovom stole pri sviečkach. Bolo to veľmi romantické, veľa sa smiali a dokonca sa držali za ruky," prezradila čašníčka danej reštaurácie. Na to sa azda nedá nič iné povedať, ako že im všetci len držia palce, aby to už bolo navždy.

 

Zdroj: bild.de/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 Byť zdravý je výhra
20:25 Šport
19:30 Profesionáli III.
20:30 Indiana Jones a chrám skazy
23:00 Vojak 3
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha VIII.
21:00 Vtierka Castle
19:35 Arthur a Minimojovia
20:00 Z rozprávky do rozprávky
20:10 Macko Uško
18:05 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
20:15 Kuře s ušima
22:25 Ve jménu ďábla