Jasno
14°
Bratislava
František
4.10.2022
Po hviezdnej modelke priznala stratu bábätka v 20. týždni tehotenstva aj táto herečka!
Zdielať na
Showbiznis

Po hviezdnej modelke priznala stratu bábätka v 20. týždni tehotenstva aj táto herečka!

Archívna reportáž

Radostné správy o narodení bábätiek vo svete šoubiznisu, žiaľ, striedajú aj tie smutné. Napriek tomu, že je tehotenstiev s tragickým koncom oveľa menej, verejnosťou rezonujú o to viac.

Po tom, čo svet obletela smutná správa o náhlej strate bábätka modelky Chrissy Teigen vo vysokom štádiu tehotenstva, sa rozhodla svoj smutný príbeh rozpovedať aj ďalšia známa tvár. Herečka Kate Beckinsale (47) priznala, že pred rokmi taktiež prišla o bábätko ešte počas tehotenstva, no ťaživé tajomstvo pred verejnosťou ukrývala až doteraz.

​Dôvod prečo sa rozhodla britská herečka vyjsť so smutným tajomstvom von je ten, že sa chcela zastať Chrissy a jej rozhodnutia verejne zdieľať svoju tragédiu so svetom. Mnohí totiž modelku Victoria´s Secret kritizovali za jej autentické fotografie z pôrodnice počas zákroku, keď musela už mŕtve dieťa porodiť. Kate Beckinsale si podľa vlastných slov týmto prešla sama, a skutočnosť, že o tom mlčala, ju na duši vážne poznačila.

Kate Beckinsale mohli fanúšikovia akcie a fantasy vidieť v hlavnej úlohe aj vo filme Underworld:

"Pred rokmi som prišla o bábätko v 20. týždni tehotenstva. Podarilo sa mi udržať moje tehotenstvo v tajnosti, úplne som sa ponorila do seba a nikto nič netušil. Je to obrovský smútok, hanba a zároveň šok. Po takejto strate vaše telo zažíva obrovský zármutok, no pokračuje v prirodzenom nastavení sa o to dieťa starať. Vaše mlieko sa vyrába, no nemá ho kto piť," opisuje hroznú životnú tragédiu Kate, ktorá však neprezradila kedy a ani s kým bábätko čakala. Avšak priznala, že ju nahnevala kritika z radov cudzích ľudí, ktorí Chrissy a jej rodinu ani nepoznajú, no majú ambíciu jej radiť, ako sa má vyrovnať so stratou bábätka a hodnotiť jej rozhodnutia.

Kate Beckinsale sa svojej kolegyne zo šoubiznisu zastala a priznala sa s trpkým tajomstvom. Pred rokmi taktiež prišla o bábätko v 20. týždni tehotenstva:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I’ve noticed people criticizing @chrissyteigen for sharing deeply intimate photos of the loss of her baby. As if there’s some protocol during soul-scouring calamity that, if not observed, emboldens people who do not know her or her family to say how she should be handling the unimaginable. Years ago, I lost a baby at 20 weeks. I had managed to keep my pregnancy quiet and I absolutely collapsed inside and no one would have known. There is grief, shame and shock so often that come with an experience like this, plus the heartbreak of your body continuing, after the loss, to act as if it had a child to nurture. Your milk comes in, with no one to feed. It can be the loneliest, most soul destroying period of time, particularly if you are not in the position of having an emotionally connected, supportive partner like Chrissy has. I think it’s an honour to be allowed into another persons grief, especially with a subject like this which so often puts a woman into that hall of mirrors state of life continuing as if the world hasn’t, for you ,come to a bloody and terrible halt. Sending so much love to the Legend family, but also so much to the women and couples who have kept it quiet and suffered. I know there are so many. Thank you @chrissyteigen for making sure it is abundantly clear how devastating this is, and how life changing it can be without support. Let’s let the grieving decide what’s right for them. Send support or keep quiet . This is a really hard time to bear .Blessings and hugs to all x

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Beckinsale (@katebeckinsale),

"Je to ten najosamotenejší a najzničujúcejší životný moment, ak nemáte pri sebe emocionálne prepojeného a podporujúceho partnera, ako Chrissy má," vyjadrila sa ďalej v dlhom statuse, čím možno naznačila, že sama v tom čase nemala od partnera takú podporu, akú potrebovala v ťažkom rozpoložení. Verejne sa Chrissy poďakovala za to, že svoj príbeh zdieľala a podporila tým mnoho žien vo svete, ktoré sa musia pasovať s podobným nešťastím, a tým aj poukázala na to, ako veľmi je dôležité mať v takých momentoch podporu partnera či blízkych.

​Kate Beckinsale má jednu dcéru, 21-ročnú Lily Mo zo vzťahu s britským hercom a aktivistom Michaelom Sheenom (51). S ním sa štyri roky po narodení dcérky rozišla a v roku 2003 sa vydala za filmového režiséra Lena Wisemana s ktorým sa po 17 rokoch manželstva bez detí v roku 2019 rozviedla.

Súvisiace články

Najčítanejšie