Dcéra Brada a Angeliny na ceste k zmene pohlaviu hoci má len 14 rokov!

Dcéra Brada a Angeliny na ceste k zmene pohlaviu hoci má len 14 rokov!

Archívna reportáž
embed kód
Brad Pitt a Angelina Jolie majú vo svojej prvorodenej dcére Shiloh vernú kópiu. Táto 14-ročná dievčina s jemnou tváričkou, narodená v Namíbii, však už dlhšiu dobu púta pozornosť svojim chlapčenským imidžom. Vraj už ako štvorročná sa rozhodovala, či sa bude volať Peter alebo John. Vyhral John a tak ju aj doma volajú.

Shiloh Jolie Pitt je už v puberte, no stále sa cíti byť Johnom, a tak sa aj oblieka. V sukni, či romantických šatách ju nikdy vidieť nebolo. Miluje teplákové súpravy, miluje obleky. Rada sa oblieka ako chlapec a patrične k tomu má zladený aj účes. Dlhé vlasy mala naposledy ešte ako malé dievčatko.

No pri vlasoch a oblečení to zjavne nekončí. Shiloh je zjavne odhodlaná stať sa mužom a napriek nízkemu veku už údajne robí kroky, ktoré by mali vyvrcholiť zmenou pohlavia.

Pár sa zdal byť nerozlučným, napokon z toho bol jeden z najškaredších rozvodov v Hollywoode:

"Rada o sebe zmýšľa ako o ďalšom bratovi v rodine. Ani ja, ani Brad jej nechceme diktovať, ako by sa mala správať alebo cítiť. Musí na to prísť sama,“ prezradila Angelina rodinné tajomstvo pre Vanity Fair. Hoci Brad svojej najstaršej dcére iste nechce brániť v šťastí, touto zmenou vraj nebol až taký nadšený.

​Nielen Brad, ale aj jeho rodičia sa údajne snažili pôsobiť na Shiloh, aby si ešte nechala istý čas, kým pristúpi k tak vážnemu rozhodnutiu. Ako sa zdá, Shiloh si presadila svoje a hormonálnu liečbu už  nejaký čas podstupuje. Tá by mala zabrániť prirodzenému vývoju ženských znakov tela. A tak z nej bude zrejme už do pár rokov oficiálne John, ako ju už pred časom pomenovala modelka Amber Rose, čím rozprúdila klebety, že zmena pohlavia je už jasná vec..

Zdroj: vanityfair.com/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:55 Policajti v akcii
12:00 Noviny o 12:00
10:40 Keď je pečenie umenie IV.
11:25 Poklady z blšáku VII.
11:55 Zlato v garáži VI.
10:05 Divoké kone
11:50 Klamári I.
13:00 Kosti VI.
10:40 Okido I.
10:55 Pat a Mat
11:05 Rapotáčik 2
09:45 Láska na kari
11:55 Nevlastní dcera
13:35 Řidičák snadno a rychle