Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Oto
5.12.2023
Koniec Kardashianiek! Po dlhých rokoch to už rodina nezvláda
Zdielať na

Koniec Kardashianiek! Po dlhých rokoch to už rodina nezvláda

Rodina Kardashianových patrí medzi najznámejšie klany v USA. K tomu im stačilo dostať sa na televízne obrazovky v reality show Držte krok s Kardashianovcami. Diváci boli ochotní sledovať túto bizarnú reality show pokiaľ bola rodina schopná v plnom nasadení zásobovať fanúšikov novými aférami. No ako začali z projektu jednotliví členovia rodiny vypadávať, sledovanosť klesala.

V začiatkoch reality show postavenej na jednej zbohatlíckej rodine účinkovala Kris Jennerová (64), jej vtedajší manžel Bruce Jenner (70) a spoločné dcéry Kylie (23) a Kendall (24), ako aj deti z Krisinho prvého manželstva Kim, Courtney (41), Khloe (36) a Robert (33). V posledných rokoch ale prestalo nakrúcanie baviť Roba, ktorý mal problémy nielen sám so sebou, ale navyše aj s bývalou partnerkou, s ktorou splodili dcérku.

Súkromie si začali viac chrániť postupne aj Courtney a Kylie. Pre spory Krisiných dcér s bývalým manželom Kris, olympionikom Bruceom, ktorý sa zmenil na ženu menom Caytlin, sa z účinkovania vytratil aj ona.

​S rodinou sa za tie roky spájali aj mnohé škandály:

​„S ťažkým srdcom sme ako rodina dospeli k ťažkému rozhodnutiu rozlúčiť sa s programom Držte krok s Kardashianovcami,“ oznámila Kim Kardashianová prostredníctvom Instagramu. „Bez programu Držte krok s Kardashianovcami by som nebola tam, kde som dnes. Som neuveriteľne vďačná všetkým a za každého, kto mňa a moju rodinu sledoval a podporoval posledných neuveriteľných štrnásť rokov,“ zapôsobila na city fanúšikov manželka rapera Kanye Westa (43), s ktorým práve prežívajú hlbokú krízu vzťahu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

To our amazing fans - It is with heavy hearts that we’ve made the difficult decision as a family to say goodbye to Keeping Up with the Kardashians. After what will be 14 years, 20 seasons, hundreds of episodes and numerous spin-off shows, we are beyond grateful to all of you who’ve watched us for all of these years – through the good times, the bad times, the happiness, the tears, and the many relationships and children. We’ll forever cherish the wonderful memories and countless people we’ve met along the way. Thank you to the thousands of individuals and businesses that have been a part of this experience and, most importantly, a very special thank you to Ryan Seacrest for believing in us, E! for being our partner, and our production team at Bunim/Murray, who’ve spent countless hours documenting our lives. Our last season will air early next year in 2021. Without Keeping Up with The Kardashians, I wouldn’t be where I am today. I am so incredibly grateful to everyone who has watched and supported me and my family these past 14 incredible years. This show made us who we are and I will be forever in debt to everyone who played a role in shaping our careers and changing our lives forever. With Love and Gratitude, Kim

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

„Poslednú sériu programu odvysielame na začiatku roku 2021,“ uzavrela svoj príhovor k divákom tejto reality show. No práve ona už dávno nie je závislá na popularite prostredníctvom tohto programu. Aj pre ňu to bude zrejme úľava. Rovnako je dávno "za vodou" aj Kylie, ktorá je vyhlásená dokonca za miliardárku, no aj ostatní členovia rodiny sa zabezpečili na niekoľko generácií. Možno bol skutočne najvyšší čas, aby si vydýchli nielen oni, ale aj diváci. Hoci sa povráva, že za tým boli opäť peniaze - Kardashianky chceli viac, ale televízii už došla trpezlivosť.

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie