Možno mohlo byť všetko inak, ak by Alžbeta II. na Harryho žiadosť nereagovala TAKTO!

26.07.2020 22:36 Topstar.sk Showbiznis

Možno mohlo byť všetko inak, ak by Alžbeta II. na Harryho žiadosť nereagovala TAKTO!

Archívna reportáž
embed kód
Dlho očakávaná kniha plná škandalóznych odhalení o odchode Meghan a Harryho z kráľovského paláca sa onedlho objaví na pultoch kníhkupectiev vo Veľkej Británii. Avšak v rámci promo kampane sa v posledných týždňoch vyplavujú po kúskoch tie najpikantnejšie informácie z knihy Finding Freedom (Hľadanie slobody) a mnohé poriadne prekvapili.

Meghan Markle veľmi túžila zapadnúť do vznešeného rodu jednej z najmocnejších monarchií sveta, z ktorej pochádza jej manžel, princ Harry. Avšak podľa informácii autorky knihy Finding Freedom, bola jej cesta do srdca kráľovnej od samého začiatku tŕnistá. V Buckinghamskom paláci sa nikdy necítila byť vítaná a mala pocit, že si ju v rodine nikto nevšíma.

Život za múrmi paláca bol pre Meghan už po relatívne krátkom čase tak neznesiteľný, že sa spoločne s Harrym údajne rozhodli pozhovárať s Alžbetou II. o ich budúcnosti v kráľovskej rodine. Meghan s manželom očakávali zo strany kráľovnej pochopenie a súcit, ktoré sa v bežných rodinách práve od starej mamy očakávajú.

Rok 2020 sa začal pre kráľovskú rodinu a britskú verejnosť veľkým prekvapením:

"Harry poslal babičke a svojmu otcovi e-maily a oznámil, že spolu s Meghan dospeli k rozhodnutiu zmeniť spôsob, akým pracujú. Chceli ustúpiť do pozadia a tráviť viac času v zámorí," cituje úryvok z knihy Finding Freedom portál The Mirror. V liste bol vraj Harry stručný, obával sa totiž, že by mohol niekto súkromné informácie zneužiť. "Bál sa, aby sa informácie nedostali do médií. Detaily chcel prebrať s rodinou osobne," píše sa ďalej v knihe.

​Reakcia kráľovnej na ich žiadosť však bola pre nich ako ľadová sprcha. Odkázala im, že na nich do konca mesiaca nebude mať čas. Sklamaný Harry sa potom dokonca údajne pohrával s myšlienkou, že kráľovské povinnosti jednoducho zanechá bez ohlásenia a zamieria si to s Meghan rovno do USA. No veľmi rýchlo si zrátali, že tento plán by im cestu za slobodou nesmierne sťažil. "V tom čase bola táto téma z ich strany na pretrase v rodine už niekoľkokrát, no mali pocit, že ich nikto neberie vážne," tvrdí zdroj blízky páru.

Napokon sa im to však podarilo presadiť a spoločný dohovor s kráľovnou vyústil až do neslávne známeho Megxitu na začiatku roka 2020. K prirpavovanej knihe sa však pár zo Sussexu postavil s nedôverou a verejne sa od tvrdení uvedených v nej dištancovali. Vojvodia si stoja za tým, že autorke neposkytli žiaden rozhovor, nepodieľali sa ani na tvorbe knihy a jej riadky sú založené len na dojmoch samotných autorov. Kde teda leží skutočná pravda, a či je odlišná od zobrazenia v knihe, vedia len Harry a Meghan.

Zdroj: The Mirror.uk/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:00 Prvé oddelenie
05:20 Krimi
05:50 Noviny TV JOJ
05:10 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Miláčikovo
05:25 Kutyil s.r.o.
06:10 Presne takto o rok I.
06:55 Presne takto o rok I.
05:00 Zatancuj si s Nely
05:05 Rybičky Flip a Flap
05:15 Tashiho svet
06:00 Až vyjde měsíc
07:40 Cesta za snem
09:25 Osudová láska