Dobré rady od šesťnásobnej mamy? Angelina Jolie odporúča rodičom TOTO!

15.06.2020 12:30 Topstar.sk Showbiznis

Dobré rady od šesťnásobnej mamy? Angelina Jolie odporúča rodičom TOTO!

Archívna reportáž
embed kód
Byť rodičom je veľmi dôležité a zodpovedné poslanie, zvlášť v napätých časoch, ktoré dnes spoločnosť zažíva. V Spojených štátoch amerických je situácia obzvlášť vyhrotená. Celebritná mamička Angelina Jolie radí rodičom, ako pristupovať k deťom a ich pozornosť zacieliť na pozitívnejšie veci.

Angelina Jolie trávi karanténu doma spolu so svojimi šiestimi deťmi. Porozprávala o praktikách, ktoré využíva na to, aby svoje ratolesti zaujala a odpútala ich pozornosť od kritickej situácie vo svete. Okrem koronakrízy totiž v USA graduje ďalší veky problém, ktorým je rasizmus a diskriminácia ľudí inej farby pleti. Okrem troch biologických detí má totiž Angelina aj tri deti rôznych rás, adoptované z rôznych kútov sveta.

Herečka Angelina Jolie trávila karanténu s deťmi v luxusnom obydlí v kalifornskom Los Feliz, a podľa vlastných slov energiu investovala najmä do nich. "Tak ako väčšina rodičov, snažila som sa ostať pokojná, aby deti necítili moju úzkosť z tejto situácie," opísala svoj prístup Angelina pre magazín Harper´s Bazaar. "Počas karantény nám umrel náš králiček. A tak sme s Vivienne adoptovali dvoch postihnutých králikov, ktorí musia byť v páre. Sú veľmi krehkí, a tak sme sa snažili sústrediť najmä na starostlivosť o nich. A, samozrejme, na naše psy, hada a jaštericu," opisuje Angelina praktiky, ako odpútala pozornosť detí od hrozivej situácie.

Slávna herečka sa už pomaly viac ako svojmu povolaniu venuje charitatívnym činnostiam a hlásaniu osvety:

​Zdá sa, že sa Angelina snaží svoje deti vychovať k jemnocitu a empatii, rovnako si tento imidž buduje aj v očiach verejnosti. Vždy sa cítila v pálčivých témach ako ryba vo vode a svoje postrehy neváhala prezentovať verejnosti a mnohokrát aj na pôde vplyvných organizácii ako UNICEF či OSN. Angelina sa vyjadrila aj k aktuálnym protestom, ktoré ovládli jej rodisko. Obyvatelia USA nesúhlasia s policajnou brutalitou a údajným rasizmom v radoch policajného zboru. Aj predstaviteľka akčnej Lary Croft si podľa svojich slov uvedomila utrpenie, ktoré vládne v jej krajine. Sama je totiž adoptívnou mamou Zahary, ktorá je pôvodom z Etiópie a dvoch chlapcov, Maddoxa z Kambodže a Paxa z Vietnamu.

"Systém, ktorý chráni mňa a nemusí rovnako chrániť moju dcéru, alebo akéhokoľvek iného človeka, ženu, či dieťa v našej krajine podľa farby ich pleti - to sa nedá tolerovať," tvrdí šesťnásobná matka detí, ktorá zdieľa s nemenej slávnym hercom Bradom Pittom. Po búrlivom rozvode sa dohodli na striedavej starostlivosti a zdá sa, že v rodine opäť zavládol relatívny pokoj.

Zdroj: Harper´s Bazaar/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

22:10 Uhorčík
22:50 Kingsman: Zlatý kruh
01:50 Nečakané odhalenie
20:30 Oktagon zápasenie
00:20 Najväčšie svetové talenty
02:10 Leto 2003
22:10 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
23:05 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
00:05 Heydrich: Muž so železným srdcom
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:45 Cesta za pokladom
23:00 Okido I.
21:45 Svatební obřad
23:25 Záhada Hory mrtvých
01:00 Dopis na rozloučenou