Agáta Prachařová v tom má jasno! TAKTO to bude s deťmi po rozvode !

Agáta Prachařová v tom má jasno! TAKTO to bude s deťmi po rozvode !

Archívna reportáž
embed kód
Kolesá sa už rozkrútili, rozvod Agáty a Jakuba Prachařovcov je podľa všetkého jasná vec. Agáta už podala žiadosť a Jakub s tým zrejme nemá najmenší problém, keďže je už pol roka spokojný v novom vzťahu. No v tomto manželstve boli aj deti.

Jakub Prachař aj Agáta Prachařová už svoje manželstvo nezachránia. Vychovávali spolu ale dve deti, hoci Jakubove je len jedno z nich, 2-ročná Mia. Otázka starostlivosti o deti je obvykle tou najcitlivejšou, keď sa dvaja rozvádzajú.

Komplikácie spôsobuje rozvádzajúcemu sa páru aj koronavírus. Pre karanténu nefungujú súdy a tak musia ostať zatiaľ "svoji" či chcú, či nechcú.

Ešte pomerne prednedávnom hovorila Agáta o Jakubovi takto:

​Javí sa, že napriek nepríjemnej situácii sa tí dvaja dokážu dohodnúť, píše portál Blesk.cz. U rozvodového právnika sa vraj už zhodli na tom, čo kto dostane a ako to bude s dcérkou. Podľa zdroja magazínu Blesk ostane spoločný dom Agáte a deťom, Jakub dostane finančné vyrovnanie. Mia bude v starostlivosti mamy, no Jakub ju  môže kedykoľvek navštíviť a pomáhať so starostlivosťou.

​To najťažšie teda už majú za sebou, rozvod by mal byť len formalita. "Som si istá, že obaja už to chceme mať za sebou, tak nejako si vydýchneme," zverila sa Agáta.  S Jakubom normálne komunikujú, no kontakt obmedzujú len na nutné a praktické veci. Jednou z nich je aj poriadok v priezviskách. Agáta to bude mať doma skutočne pestré. "Určite si vezmem späť dievčenské priezvisko Hanychová, tým to bude pre mňa definitívne uzavreté. Kryšpín je Dopita a Mia ostane Prachařová, " prezradila Agáta ako to bude s priezviskami. Jednu vec vie už tiež iste - žiadne ďalšie deti nechce, ani s novým priateľom.

Zdroj: blesk.cz/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

22:35 Za sklom
00:05 Spackané plastické operácie III.
01:05 Bez servítky
22:30 Atlas mrakov
01:55 Simpsonovci XXIX.
02:10 Simpsonovci XXX.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV.
22:50 Hawaii 5.0 X.
23:50 Myšlienky vraha
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:50 Okido I.
22:20 Expendables: Postradatelní 3
00:30 Jedna mezi oči
01:55 Svobodní se závazky