Ideálny čas na boj s kilami? Česká speváčka má TENTO recept!

21.04.2020 22:41 Topstar.sk Hudba

Ideálny čas na boj s kilami? Česká speváčka má TENTO recept!

Archívna reportáž
embed kód
Ilona Csáková (49) svojimi hitmi kedysi rozpálila nejeden parket na oboch stranách rieky Moravy. Refrén piesne Proč mne nikdo nemá rád medzičasom zľudovel a plynutím času sa zmenila aj samotná speváčka. Ilona však vždy zostala temperamentnou umelkyňou s hlbokým hlasom, a ženou "krv a mlieko".

Behom rokov sa však menil aj speváčkin zovňajšok. Od krátkych vlasov po dlhšie lokne, či štíhlej, až dievčenskej postavy po plné tvary zrelej ženy. Na sociálnej sieti sa v poslednom príspevku pochválila, že je opäť na ceste k štíhlejším tvarom. Našla si záľubu, ktorá ju napĺňa a zároveň spaľuje nežiadané kilečká na váhe.

Speváčka síce v minulosti bojovala s nejakým tým kilečkom navyše, avšak to je už dnes minulosťou.  Podľa fotiek vyzerá Ilona výborne a zdá sa, že to nie je len tak zadarmo. Svoju kondíciu si udržiava, dnes obľúbeným športom, takzvaným nordic walkingom a behom.

Ilona a jej hit Proč mne nikdo nemá rád, v aktuálnej verzii v relácii Všetko čo mám rád:

​Podľa príspevkov na Instagrame si na svoju aktivitu vybrala naozaj krásne miesta. Les, čerstvý vzduch, psí spoločník a pár špeciálnych palíc je speváčkin recept na dobrú náladu a okysličenie tela v časoch karantény. „Ja asi snáď schudnem? Každý deň cca 10 km, cca 12 000 krokov. A minimálne 2 a pol hodiny na vzduchu,“ znie radostný komentár pod fotkou s vysmiatou speváčkou. „Máte krásnou postavu Ilonka! Ten tieň sa tiež podaril! Výborne vyzeráte,“ nešetrí fanúšička komplimentami a nie je jediná.

Ilona trávi svoj čas v karanténe aktívne:

Mama dvoch chlapcov, deväťročného Daniela a o rok mladšieho Dominika, sa stiahla so úzadia na dlhých desať rokov od posledného albumu v roku 2008. Speváčka hitov ako Tornero, či Zavři oči když se červenám si užívala súkromie a venovala sa najmä svojej rodine. Fanúšikom sa opäť pripomenula albumom s názvom Pořád jsem to já v roku 2018.

Prevedenie populárnej piesne z čias minulých a typickým krátkym zostrihom:

Plánované koncerty na jar roku 2020 musela kvôli pandémii koronavírusu zrušiť, no na svojom instagramovaom účte informuje o koncertochm ktoré počas karantény plánuje pre svojich fanúšikov odspievať online.

 

Zdroj: instagram/youtube.com/topstar.sk

TV Program

22:35 Za sklom
00:05 Spackané plastické operácie III.
01:05 Bez servítky
22:30 Atlas mrakov
01:55 Simpsonovci XXIX.
02:10 Simpsonovci XXX.
22:50 Hawaii 5.0 X.
23:50 Myšlienky vraha
00:50 Myšlienky vraha
22:50 Okido I.
23:05 Pat a Mat
23:15 Zabi nudu!
22:20 Expendables: Postradatelní 3
00:30 Jedna mezi oči
01:55 Svobodní se závazky