Na veľkolepom koncerte vystúpi aj samotný Karel Gott! Ivana dokončila jeho veľký sen!

21.04.2020 19:43 Topstar.sk Hudba

Na veľkolepom koncerte vystúpi aj samotný Karel Gott! Ivana dokončila jeho veľký sen!

Archívna reportáž
embed kód
Fanúšikovia Karla Gotta sa majú ku koncu roka 2020 na čo tešiť. Na svojich obrazovkách budú môcť vidieť veľkolepý projekt, záznam z koncertu Pocta Karlu Gottovi. Ten začal naberať kontúry už počas jeho života, ruku k dielu pridal aj samotný božský Kája.

Mimoriadny podiel na uskutočnení tohto posledného sna Karla Gotta má aj jeho milujúca manželka Ivana (44). Tá mu s dielom pomáhala a napísala k nemu predbežný scenár.

Začiatkom roku 2019 zasiahla Karla Gotta a jeho rodinu hrozná správa, lekári oznámili, že maestro má pred sebou už iba niekoľko mesiacov života. Keďže spevák bol hudbe a svojim fanúšikom oddaný do poslednej chvíle, rozhodol sa scenár rozlúčkového koncertu dopísať sám. „To chcelo istú dávku odvahy,“ povedal s odstupom pre Blesk.cz času Karlov kamarát a jeden zo scenáristov, Radan Dolejš (56).

Ivana je žena činu, spolu s dcérkami naspievala maestrovi pieseň k jeho 75. narodeninám:

​Ten zložil poklonu aj vdove po Karlovi Gottovi, Ivane, ktorá sa rovnako podieľala na scenári veľkolepej šou. „Je to profesionálna práca a skvelá, až ma to milo zaskočilo. S Ivanou sme sa cez telefón rozprávali celé hodiny. Vnímam ako veľmi Karla milovala a miluje. A ako dobre ho poznala. Nielen ako životná partnerka, ale aj ako tvorca. Veľmi dobre sa mi s ňou spolupracuje, je to skvelý parťák pri práci. Rovnako ako bol aj Karel. To som nečakal,“ nešetril Dolejš chválou na Ivanu Gottovú, manželku a matku maestrových dvoch dcér, Charlotte Elly (13) a Nelly Sofie (11).

Ivana komunikuje s Karlovými fanúšikmi prostredníctvom facebookového profilu:

Veľkolepá show je naplánovaná na dva decembrové dátumy a uskutoční sa v jednej z pražských arén. Dolejš tiež prezradil, že Karel Gott bude vďaka technológii v aréne prítomný tak, ako keby tam naozaj bol živý, z mäsa a kostí. Fanúšikovia českej hudobnej legendy sa teda majú na čo tešiť a treba už len veriť, že karanténne opatrenia dovtedy pominú.

Zdroj: blesk.cz/facebook/topstar.sk

TV Program

08:35 PROSTŘENO
09:30 Súdna sieň
10:10 Súdna sieň
08:40 Simpsonovci I.
09:10 Simpsonovci II.
09:40 Simpsonovci II.
07:45 POLICAJTI V AKCII
09:25 Prvé oddelenie
10:15 Nákupné maniačky
08:50 Rapotáčik 2
09:00 Ovečka Shaun II.
09:05 Ocko hrdina
07:50 Perfektní prázdniny
09:40 Jobs
11:55 Druhá šance