Andrea Verešová to povedala za rodičov NAHLAS! Dochádza jej trpezlivosť!

Andrea Verešová to povedala za rodičov NAHLAS! Dochádza jej trpezlivosť!

Archívna reportáž
embed kód
Nestarnúca modelka Andrea Verešová sa síce prezentuje na sociálnej sieti ako vždy dokonalá, no zjavne to tak celkom nie je. Priznala, že v jednej sfére jej už idú prasknúť nervy. Tak, ako azda všetkým rodičom školopovinných detí v čase karantény.

Už je to takmer mesiac, čo sa z rodičov školákov stali zo dňa na deň učitelia. Nikoho nezaujíma, či vôbec dokážu deti naučiť to, čo učitelia očakávajú, denne musia zmeniť domácnosť na školu. Je to o to náročnejšie, že mnohí musia popri tom aj pracovať či starať sa o domácnosť.

V Andreinom prípade to zrejme nie je s prácou na "home office" také horúce, no aj ona už má núteného "učiteľstva" dosť. Najmä, keď sa každé dieťa má učiť niečo iné.

Toto prezradila Andrea Verešová televízii JOJ:

Na Instagram síce pridala fotku, na ktorej vyzerá, ako vždy, dokonale, no zrejme to nie je až také ružové. "Ako deti upútať, dostatočne motivovať, aby vydržali pri učení každý deň ako v škole a disciplinovane študovali? Nie som pedagóg ani psychologička," posťažovala sa 39-ročná Verešová.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Zmenil sa nám všetkým život ...?a z rodičov sú už aj “učitelia”. Ale ako deti upútať, dostatočne motivovať, aby vydržali pri učení každý deň ako v škole a disciplinovane študivali? Nie som pedagóg ani psychologička ?? Myslím, že máloktoré z detí je natoľko zodpovedné a uvedomelé a samostatné, aby si robilo z vlastnej iniciatívy všetky úlohy samo... A len máloktorá škola má výhody online vyučovania. ?‍♀️Nakoniec je to všetko na nás matkách... ? Poviem Vám, že po 6 týždňoch ma pomaly prechádza trpezlivosť aj nápady...? Všetkým profesorom skláňam klobúk dole a dúfam a moc prosím , nech už to čo najskôr skončí...?

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial),

Pritom niet pochýb, že jej 12-ročná Vanessa a 11-ročný Daniel sú už samostatné a rozumné deti. No predsa len, disciplína je doma úplne iná, ako v škole. "Myslím, že máloktoré z detí je natoľko zodpovedné, uvedomelé a samostatné, aby si robilo z vlastnej iniciatívy všetky úlohy samo... A len máloktorá škola má výhody online vyučovania. Nakoniec je to všetko na nás matkách," zhodnotila stav mama Andrea.

"Poviem Vám, že po 6 týždňoch ma pomaly prechádza trpezlivosť aj nápady. Všetkým profesorom skláňam klobúk dole a dúfam a veľmi prosím, nech už to čo najskôr skončí," uzavrela status so zbožným želaním. Ako sa zdá, vyslyšané ešte dlho nebude.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

13:00 VIP Nákupné maniačky s Norou Mojsejovou
14:30 Denné svetlo
17:10 Mimoni
12:25 Voda pre slony
15:00 "Adéla ještě nevečeřela"
17:15 Áno, šéfe! USA V.
13:45 Keď je pečenie umenie IV.
14:20 Keď je pečenie umenie IV.
14:50 Tradičné recepty z celého sveta I.
14:15 Zatancuj si s Nely
14:25 Krtko
14:55 Tashiho svet
13:15 Životy svatých 1/2
14:55 Altamira
16:40 Red Dog - psí legenda