Skoro jasno
28°
Bratislava
Ľubomíra
9.8.2022
Sexi herec s najkrajším bruchom to vzdáva: Kašlem na to, nie je to skutočné!
Zdielať na
Showbiznis

Sexi herec s najkrajším bruchom to vzdáva: Kašlem na to, nie je to skutočné!

Archívna reportáž

Kto chce byť hviezda, mal by na to aj vyzerať. Iste, niekedy stačí byť aj skvelý herec, no v mnohých prípadoch sa proste istá príťažlivosť vyžaduje. K dokonalosti to dotiahol 32-ročný Zac Efron, hviezda tínedžerského filmu High School Musical či Baywatch. Okrem hereckého a speváckeho talentu oplýva aj veľmi slušnou fyzičkou.

V Hollywoode musia mnohí herci a herečky pretrpieť rôzne požiadavky súvisiace so získanými úlohami. Pre kvalitnú úlohu neváhajú pribrať, alebo schudnúť desiatky kíl, či ostrihať si vlasy, alebo sa úplne spotvoriť.

Zac Effron nedávno porozprával o peripetiách, ktoré musel absolvovať kvôli svojej postave vo komediálnom prevedení jedného z najlegendárnejších seriálov deväťdesiatych rokov, Baywatch. V celovečernom filme si v roku 2017 po boku Dwayna Johnsona aka The Rocka, zahral "namakaného" záchranára s povestným červeným plavákom a pekáčom buchiet na bruchu.

Pre talkshows Hot Ones prezradil, že dosiahnuť vtedajšiu postavu bolo veľmi fyzicky aj psychicky náročné, a ak by nemusel, už by do takej výzvy radšej nikdy nešiel. 

Svoju tvrdo vydretú postavu predviedol v komédii Baywatch:

„Po skončení filmu som si uvedomil, že už nikdy nechcem byť v takej skvelej forme. Myslím to vážne. Neexistujú tam žiadne kompromisy. Riešite také veci, že keď sa napijete trochu viac, tak namiesto šiestich tehličiek na bruchu tam budete mať len štyri, lebo pod kožu sa dostalo trochu vody. Tieto veci sú sú hlúposť, nie je to vôbec skutočné,“ opísal svoju skúsenosť herec, ktorý musel kvôli tejto úlohe dodržovať prísny režim, aký majú vrcholoví športovci a kulturisti.

Zac Efron si dnes radšej udržuje kondíciu aktívnym pohybom v prírode:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

We never stopped moving this road trip. Outdoors all day everyday

Príspevok, ktorý zdieľa Zac Efron (@zacefron),

​Zároveň priznal že nevylučuje, že by sa v budúcnosti opäť mohol dostať do formy, odmieta však už zájsť do takýchto extrémov. „Ale momentálne sa cítim fakt dobre. Starajte sa o svoje srdce, starajte sa o svoj mozog a budete v pohode,“ odkázal divákom talkshow.

Súvisiace články

Najčítanejšie