Kráľovná zasadila ďalšiu ranu Harrymu a Meghan! Bez milosti ich VYMAZALI!

Kráľovná zasadila ďalšiu ranu Harrymu a Meghan! Bez milosti ich VYMAZALI!

Archívna reportáž
embed kód
Kráľovná Alžbeta II., síce v liste deklarovala, že svojho vnuka Harryho a jeho manželku Meghan chápe a podporuje, no úplne ružové to nebude. Po ich rozhodnutí začať žiť nezávisle od kráľovskej rodiny, im totiž zasadzuje jednu ranu za druhou. Niektoré symbolické, iné pocítia aj v peňaženke.

Hlava britskej monarchie odobrala Harrymu a Meghan titul "kráľovská výsosť", rozhodla, že ju už nebudú reprezentovať a nebudú dostávať ani peniaze z verejných zdrojov. Teraz podľa všetkého rozhodla, že prídu aj ďalší spôsob príjmu, píše portál Daily Mail.

Iste nešlo o stámilióny, ale na prilepšenie to boli pekné peniaze. Reč je o predaji suvenírov zo svadby Harryho a Meghan.

Fanúšikovia monarchie si môžu kupovať rôzne suveníry spojené s významnými udalosťami a členmi rodiny cez oficiálny obchod Royal Collection. Pochopiteľne, v ponuke bolo aj viacero kúskov pripomínajúcich sobáš vojvodov zo Sussexu. Už si ale nekúpite nič.

Pred pár dňami tam pritom spomienkové predmety zo svadby Harryho a Meghan boli. Hoci palác argumentuje tým, že sa jednoducho vypredali, pravdou je, že vypredaný tovar obvykle pomerne rýchlo doplnia. V tomto prípade už ale záujemcovia dané položky vôbec nenájdu.

Tomuto kroku sa ale nemožno čudovať. Nakoľko Harry a Meghan si ešte minulý rok zaregistrovali obchodnú značku "Sussex Royal", majú zrejme v pláne poriadne zbohatnúť na vlastných suveníroch. Jedná sa údajne o vyše sto rôznych položiek a registrácia značky je platná nielen pre Európu, ale aj Austráliu a Severnú Ameriku. Expert odhaduje, že by mohli na značke časom zarobiť až pol miliardy eur.

Zdroj: dailymail.co.uk/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

08:35 27 šiat
11:00 Slečna zamilovaná
13:10 Valerian a mesto tisícich planét
08:15 Poliš a bandita 2
10:45 Smrteľný omyl
13:10 Bola raz jedna škola
08:25 Slobodní so záväzkami
08:55 Slobodní so záväzkami
09:45 Ako malé deti
08:35 Rapotáčik
08:45 JOJko oslávencom
08:50 JOJko oslávencom
08:35 Dvě svatby
10:10 Výlet s mámou
11:55 Všechno, co si přeje