Michal David zhodnotil talent Gottovej dcéry Charlotte! Zhodil pri tom inú hviezdu!

24.01.2020 21:34 Topstar.sk Hudba

Michal David zhodnotil talent Gottovej dcéry Charlotte! Zhodil pri tom inú hviezdu!

Archívna reportáž
embed kód
Autor nesmrteľných hitov popu z dôb socializmu, 59-ročný Michal David, sa stal autorom mnohých muzikálov, ktoré sú v Česku aj na Slovensku veľmi vychytené. To má za následok, že si Davida obchádzajú aj muzikáloví herci a herečky, aby sa im ušla rola. Zdá sa, že jedno dievčatko má u neho dvere jednoznačne otvorené.

Nie je to len tak náhodné dievča z konkurzu, ide o dcéru legendárneho Karla Gotta, píše portál Blesk.cz. Charlotte Ella má našliapnuté na skutočne skvelú kariéru. Už pred časom totiž dostala úlohu v muzikáli Mata Hari.

Michal David ale tvrdí, že to nie je žiadna protekcia, bez talentu by nikoho neobsadil, tvrdí.

Vypočujte si Charlottu v duete s otcom Karlom:

"Vždy berieme len ľudí, ktorí niečo dokážu. Nedá sa predsa postaviť na javisko niekoho, kto v skutočnosti nič nedokáže a má len známe meno. To neexistuje. Ale Charlottka má veľký talent a záleží len na nej, ako to spracuje," vyjadril sa hitmaker Michal David.

Dodal, že veľká česká muzikálová hviezda, 43-ročná Monika Absolonová, v sebe kedysi toľko talentu nemala. "Monika si to vydrela, ale svojou usilovnosťou to dokázala. Záleží na tom, čo pre to bude chcieť spraviť Charlottka," hovorí David o vyhliadkach 13-ročnej Gottovej dcéry. Tá svoj spev predviedla svetu najmä duetom s otcom, hit Srdce nehasnou pre nich napísal Richard Krajčo z kapely Kryštof. Zrejme bude záležať aj na jej mame Ivane, ktorá je ale rôznymi ambíciami povestná, dcéru teda iste podporí.

Zdroj: blesk.cz/topstar.sk

TV Program

16:35 Lovec: Zimná vojna
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:30 Kosti VIII.
18:30 Kosti VIII.
19:35 Profesionáli II.
18:00 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov V.
20:10 Columbo
18:20 Labková patrola II.
18:45 SpongeBob v nohaviciach IX.
19:10 Sníček a Dúhalka
17:55 Továrna na sny
20:15 Černé zlato
22:30 Vzkaz v láhvi