Michal David zhodnotil talent Gottovej dcéry Charlotte! Zhodil pri tom inú hviezdu!

24.01.2020 21:34 Topstar.sk Hudba

Michal David zhodnotil talent Gottovej dcéry Charlotte! Zhodil pri tom inú hviezdu!

Archívna reportáž
embed kód
Autor nesmrteľných hitov popu z dôb socializmu, 59-ročný Michal David, sa stal autorom mnohých muzikálov, ktoré sú v Česku aj na Slovensku veľmi vychytené. To má za následok, že si Davida obchádzajú aj muzikáloví herci a herečky, aby sa im ušla rola. Zdá sa, že jedno dievčatko má u neho dvere jednoznačne otvorené.

Nie je to len tak náhodné dievča z konkurzu, ide o dcéru legendárneho Karla Gotta, píše portál Blesk.cz. Charlotte Ella má našliapnuté na skutočne skvelú kariéru. Už pred časom totiž dostala úlohu v muzikáli Mata Hari.

Michal David ale tvrdí, že to nie je žiadna protekcia, bez talentu by nikoho neobsadil, tvrdí.

Vypočujte si Charlottu v duete s otcom Karlom:

"Vždy berieme len ľudí, ktorí niečo dokážu. Nedá sa predsa postaviť na javisko niekoho, kto v skutočnosti nič nedokáže a má len známe meno. To neexistuje. Ale Charlottka má veľký talent a záleží len na nej, ako to spracuje," vyjadril sa hitmaker Michal David.

Dodal, že veľká česká muzikálová hviezda, 43-ročná Monika Absolonová, v sebe kedysi toľko talentu nemala. "Monika si to vydrela, ale svojou usilovnosťou to dokázala. Záleží na tom, čo pre to bude chcieť spraviť Charlottka," hovorí David o vyhliadkach 13-ročnej Gottovej dcéry. Tá svoj spev predviedla svetu najmä duetom s otcom, hit Srdce nehasnou pre nich napísal Richard Krajčo z kapely Kryštof. Zrejme bude záležať aj na jej mame Ivane, ktorá je ale rôznymi ambíciami povestná, dcéru teda iste podporí.

Zdroj: blesk.cz/topstar.sk

TV Program

08:35 27 šiat
11:00 Slečna zamilovaná
13:10 Valerian a mesto tisícich planét
08:15 Poliš a bandita 2
10:45 Smrteľný omyl
13:10 Bola raz jedna škola
08:55 Slobodní so záväzkami
09:45 Ako malé deti
10:15 Ako malé deti
09:30 Ruby z dúhy I.
09:45 Knihy od Stonožky
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
08:35 Dvě svatby
10:10 Výlet s mámou
11:55 Všechno, co si přeje