Meghan nemieni byť žienkou domácou! Chce ovládnuť internet!

Meghan nemieni byť žienkou domácou! Chce ovládnuť internet!

Archívna reportáž
embed kód
Meghan nie je žiadna pokorná manželka, ktorá by len ticho počúvala pokyny kráľovského dvora a zabudla na sebarealizáciu. Zrejme to bude aj "americká" nátura, ktorá káže plniť si sny. Meghan má jeden skutočne odvážny.

Od začiatku ukazuje, že ju nejakými pravidlami len tak neskrotia. Sympatie u britskej verejnosti si tým síce nezískava, ale azda je to pre jej sebarealizáciu dôležité. Teraz prišla s veľmi neobvyklým plánom, píše portál blesk.cz.

Magazín Vogue oslovil pred časom 38-ročnú Meghan Markle, či by neprijala post hosťujúcej šéfredaktorky. Tá sa toho s radosťou chopila a septembrové číslo vyšlo pod jej vedením.

Už v apríli Meghan ukázala, že chce mať médiá pod palcom, keď chcela pre svoju rodinu vlastný Instagram:

Rozhodne to nevzala na ľahkú váhu, priniesla rozhovory s ľuďmi, ktorí aktuálne hýbu svetom, ako napríklad ekologická aktivista Greta Thunberg, či bývalá prvá dáma USA Michelle Obama, no nenašla priestor pre britskú kráľovnú Alžbetu II. Za to sa jej dostalo kritiky.

Takto sa na Instagrame pochválili Meghaniným hosťovaním vo Vogue:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

We are proud to announce that Her Royal Highness, The Duchess of Sussex is the Guest Editor for the September issue of @BritishVogue. For the past seven months, The Duchess has curated the content with British Vogue's Editor-in-Chief Edward Enninful to create an issue that highlights the power of the collective. They have named the issue: “Forces for Change” For the cover, The Duchess chose a diverse selection of women from all walks of life, each driving impact and raising the bar for equality, kindness, justice and open mindedness. The sixteenth space on the cover, a mirror, was included so that when you hold the issue in your hands, you see yourself as part of this collective. The women on the cover include: @AdwoaAboah @AdutAkech @SomaliBoxer @JacindaArdern @TheSineadBurke @Gemma_Chan @LaverneCox @JaneFonda @SalmaHayek @FrankieGoesToHayward @JameelaJamilOfficial @Chimamanda_Adichie @YaraShahidi @GretaThunberg @CTurlington We are excited to announce that within the issue you’ll find: an exclusive interview between The Duchess and former First Lady of the United States Michelle Obama, a candid conversation between The Duke of Sussex and Dr Jane Goodall, inspirational articles written by Brené Brown, Jameela Jamil and many others. Equally, you’ll find grassroots organisations and incredible trailblazers working tirelessly behind the scenes to change the world for the better. • “Guest Editing the September issue of British Vogue has been rewarding, educational and inspiring. To deep dive into this process, working quietly behind the scenes for so many months, I am happy to now be able to share what we have created. A huge thanks to all of the friends who supported me in this endeavour, lending their time and energy to help within these pages and on the cover. Thank you for saying “Yes!” - and to Edward, thank you for this wonderful opportunity.” - The Duchess of Sussex #ForcesForChange

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Nezanedbala ale propagáciu svojho čísla, najala si špecializovaný PR tím a podľa zdroja britského denníku The Sun sa vyjadrila, že chce ovládnuť internet. "Aj keď ide o britskú verziu magazínu, Meghan chce, aby malo vydanie dosah aj do Spojených štátov. To je zem, na ktorej jej záleží najviac, čo sa týka médií," prezradil tajný zdroj.

Zdá sa, že Meghan sa stále od svojho rodiska neodpútala a záleží jej evidentne najmä na tom, aby ostala populárna v USA, keď už v Británii sa jej to až tak nedarí.

Zdroj: blesk.cz/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

14:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:30 PRESTRETÉ
17:30 NOVINY
15:35 POLICAJTI V AKCII
16:30 Simpsonovci IX.
17:00 Simpsonovci IX.
15:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
16:50 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
16:10 Ocko hrdina
16:20 Zatancuj si s Nely
16:35 Macko Uško
14:55 Kamkoliv půjdeš
16:50 Život ryb
18:30 Životy svatých 1/2