Boli nadšení a nezabilo ich to, povedala legenda o zneužívaní chlapcov z kauzy Michaela Jacksona

Boli nadšení a nezabilo ich to, povedala legenda o zneužívaní chlapcov z kauzy Michaela Jacksona

Archívna reportáž
embed kód
Od zverejnenia dokumentárneho filmu Leaving Neverland neostal kameň na kameni. Svet sa rozdelil na dva tábory. Jeden tábor neverí, že Michael Jackson deti zneužíval, druhý mu nevie prísť na meno. Prestali ho hrať aj niektoré rádiá a zriekla sa ho aj módna značka. Ale zjavne sú aj takí, ktorí veria, no zľahčujú to.

Barbara Streisand patrí už niekoľko dekád medzi uznávané umelkyne. Herečka a speváčka to ale tentokrát prepískla ďaleko viac, ako zrejme čakala. Za jej necitlivé vyjadrenia si už zlízla na sociálnych sieťach mohutnú kritiku.

Pre londýnske noviny The Times v rozhovore vyjadrila Michaelovi Jacksonovi sympatie. "Mal sexuálne potreby také, aké mal, či už mali základ v jeho detstve, alebo ich mal proste v DNA," povedala Streisand.

​"Môžete hovoriť o zneužívaní, ale tieto deti boli nadšené, že tam sú. Obaja sa oženili a majú deti, takže ich to nezabilo," zaklincovala herečka. Dodala, že verí, že Wade Robson a James Safechuck hovoria pravdu a je jej ich ľúto, no rovnako ľúto je jej aj Jacksona.

​Najväčšiu vinu nesú podľa nej rodičia detí: "Viním z toho rodičov, ktorí dovolili, aby s ním ich deti spali". 

Na sociálnych sieťach sa po zverejnení rozhovoru rozpútalo peklo. Barbara preto o pár dní zverejnila na svojom Instagrame ospravedlnenie. Tvrdí, že jej slová, tak, ako boli vytlačené, neodzrkadľujú jej skutočné pocity. "Hlboko sa ospravedlňujem za bolesť a nepochopenie, ktoré som spôsobila nevhodným výberom slov o Michaelovi Jacskonovi a jeho obetiach," napísala Streisand.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Barbra Streisand (@barbrastreisand),

"Nechcela som žiadnym spôsobom spochybniť traumu, ktorú títo chlapci prežili. Ako všetky obete zneužívania, ponesú si to po zvyšok života," snažila sa napraviť svoje necitlivé pôvodné vyjadrenia.

Fanúšikov, ktorých stratila, už zrejme neobmäkčí. Nevyjadrili sa zatiaľ ani dvaja muži, ktorí boli hlavnými vypovedajúcimi v dokumente.

Zdroj: thetimes.co.uk/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

16:50 Šesť dní, sedem nocí
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
16:45 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
17:45 Zvláštne puto
19:50 KINOSÁLA
16:30 X Factor Veľká Británia XIV.
18:30 X Factor Veľká Británia XIV.
20:10 Myšlienky vraha VII.
17:05 Ovečka Shaun II.
17:15 Bob a Bobek králiky z klobúka
17:25 Cesta za pokladom
16:20 Duchové z Nantucketu
18:05 12 darů do života
20:15 Na dosah