Polojasno
28°
Bratislava
Darina
12.8.2022
Roman Vojtek: Návrat k manželke? Možné je všetko
Zdielať na
Showbiznis

Roman Vojtek: Návrat k manželke? Možné je všetko

Zdroj: blesk.cz

Necelý mesiac pred pôrodom opustil tehotnú manželku a prehlasoval, že ďalej s ňou v manželstve byť už nemôže, pretože nie je vnútorne šťastný. Dva týždne na to, sa Romanovi Vojtkovi (42) narodil syn Benedikt. Herec sa nechal počuť, že sa možno k Tereze (34) vráti.

Tereze Vojtkovej sa vtedy zrútil svet, v najcitlivejších dňoch nastávajúcej matky  to bola zrada oveľa bolestnejšia. Zo stresu a vyčerpania skončila v nemocnici na infúziách a brala antidepresíva - píše blesk.cz.

Vojtek sa s Terezou striedal v starostlivosti o dcéru, a keď na Terezu predčasne prišli pôrodné bolesti, odviezol ju do pôrodnice, kam jej potom vozil všetko potrebné a chodil za ňou na návštevy. Potom si ju aj sám i so synom vyzdvihol a odviezol domov do Řitky.

“Snažím sa byť po ruke. Našťastie malý nie je chorý. Dokonca má za sebou už aj prvé fotenie,“ povedal exkluzívne Blesk.cz Vojtek po predstavení muzikálu Mamma Mia.

“Robím len to, čo som povedal, ako sme sa s manželkou dohovorili,“ povedal Vojtek a na otázku redaktora Blesku, či je možné, že sa k manželke vráti, odpovedal síce obkľukou, ale nevylúčil to.

Zdielať na

Súvisiace články

Najčítanejšie