Celebrity cvičia jogu všade: Na útesoch aj na schodoch!

10.07.2014 09:11 Topstar.sk Showbiznis
Celebrity cvičia jogu všade: Na útesoch aj na schodoch! Zdroj: Instagram
Známe ženy si musia udržiavať bezchybné postavy a okrem zdravej stravy nedajú dopustiť na jogu. Svojim fanúšikom sa krkolomnými polohami rady pochvália na sociálnych sieťach.

Lady Gaga, Naomi Campbell, Nicole Scherzinger. To je len pár mien z dlhého zoznamu celebrít, ktoré pravidelne cvičia jogu. Cvičenia sú ako módne trendy, chvíľu sú in a potom ich nahradí niečo nové. Joga je však večný evergreen.

Gisele Bundchen

Gisele Bundchen Zdroj: Instagram/Gisele Bundchen

Topmodelka Gisele Bundchen (33) je známa svojím dokonalým telom, ktorým stále poľahky zatieni pôvaby mladších kolegýň. K štíhlosti, bez gramu tuku navyše, jej dopomáha aj joga.

Naomi Campbell

Lady Gaga Zdroj: Instagram/Lady Gaga

Ďalšia topmodelka Naomi Campbell (44) by mala byť (podľa prísnych zákonov modelingu) už dávno na dôchodku. Naomi sa o seba viditeľne stará a ohybná je minimálne ako čínska gymnastka.

Lady Gaga

Modelka Doutzen Kroes Zdroj: Instagram/Doutzen Kroes

Lady Gaga (28) tiež pričuchla k joge, aj keď sa toto cvičenie veľmi nezhoduje so životným štýlom, ktorý vedie. Lepšie povedané, tvrdí že vedie: drogy, alkohol, cigarety a žúry. Znie to oveľa rebelantskejšie, než pravidelné cvičenie a pevný režim dňa.

Nicole Scherzinger

Naomi Campbell Zdroj: Instagram/Naomi Campbell

Speváčka Nicole Scherzinger (36) pozná drinu v telocvični i relax pri joge. Tú často cvičí na pláži. Nicole sa zverila médiám, že dlho trpela bulímiou, nemala rada svoje telo a bola na pokraji zrútenia. Našťastie, rozhodla sa vyhľadať pomoc a teraz za štíhlosť vďačí zdravej strave a pohybu.

Doutzen Kroes

Modelka Miranda Kerr Zdroj: Instagram/Miranda Kerr

Holandská modelka Doutzen Kroes (29) svojich fanúšikov na sociálnej sieti tiež pravidelne zásobuje fotkami, na ktorých cvičí jogu. Takto zabije dve muchy jednou ranou, zacvičí si a predvedie svoje dokonalé krivky.

Lea Michele

Nicole Scherzinger Zdroj: Instagram/Nicole Scherzinger

Herečka a speváčka Lea Michele (27) známa zo seriálu Glee jogu tiež miluje. ,,Joga nie je len cvičenie ale životný štýl. Dopĺňa ma energiou a pozitívnym myslením," povedala Lea.

Miranda Kerr

Herečka Lea Michele Zdroj: Instagram/Lea Michele

Modelka a bývalá manželka Orlanda Blooma (37) Miranda Kerr (31) predvádza naozaj zložitú polohu tela. V joge je táto austrálska kráska ozajstná majsterka.

Hilaria Baldwin

Manželka Aleca Baldwina Hilaria Zdroj: Instagram/Hilaria Baldwin

Na koniec to najzaujímavejšie, ale aj najbláznivejšie. Hilaria Baldwin (30) je španielska inštruktorka jogy a jej priezvisko vám nie je známe náhodou. Za manželku si ju vzal známy herec Alec Baldwin (56) a s touto žienkou to naozaj vyhral.

Okrem toho, že je mladá, je neuveriteľne ohybná. Hilaria na sociálne siete pravidelne pridáva fotky, na ktorých praktizuje jogu, napríklad na kuchynskej linke či na schodišti!

Pozrite si zaujímavé video, ktoré vám ukáže krásu tohto cvičenia: Joga je nielen zdravá, ale aj krásna: Nechajte sa zlákať!

data-ad-format="auto"

TV Program

06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
09:45 Súdna sieň
06:15 Súdna sieň
07:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:30 Kosti XII.
06:35 Skutočné príbehy
07:10 Skutočné príbehy
08:30 Divoké kone
06:40 Tashiho svet
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
07:10 SpongeBob v nohaviciach VIII.
06:05 Arthur a souboj dvou světů
07:55 Breakdance Girl
09:30 Nanga Parbat