Jasno
Bratislava
Kornel
26.11.2022
Meghan sa zverila s veľkým tajomstvom! Skutočne to bolo TAKÉTO zlé?!
Zdielať na

Meghan sa zverila s veľkým tajomstvom! Skutočne to bolo TAKÉTO zlé?!

Archívna reportáž

V najnovšej epizóde podcastu Archetypy na Spotify sa Meghan Markle (41) v rozhovore s Mindy Kaling (43), úspešnou americkou seriálovou herečkou, scenáristkou a producentkou, zamýšľali nad tým, aké boli v čase ich mladosti, keď boli na strednej škole. Meghan Mindy veľmi prekvapila tvrdením, že sa vôbec nepovažovala za krásavicu, práve naopak. O to viac sa angažovala v rôznych školských spolkoch. Vraj nevedela celkom zapadnúť do kolektívu, bola skôr individualistka a samotárka.

​Pre prisťahovalkyňu z Indie, Mindy Kaling, neboli roky strávené na strednej škole tými najšťastnejšími. Mala komplex z nadváhy, tmavej pleti či okuliarom a vôbec sa necítila dobre medzi bielymi deťmi na predmestí Bostonu. Aj ona, ako iné dievčatá z konzervatívnych tradičných rodín, snívala o manželovi, nádhernej svadbe a deťoch, ktoré plánovala mať od svojich 24 rokoch. Nikdy sa ale v realite nevydala, aj keď má dve deti, ale žije s ich opatrovateľkou, pričom je vraj spokojná. V skutočnosti začala ako 24-ročná kariéru ako scenáristka v seriáli The Office. Podľa jej slov vtedy ešte nebola pripravená na nejaký vzťah, nieto na manželstvo s deťmi.   

Vojvodkyňa zo Sussexu k tomu pridala svoj príbeh zo strednej školy, kedy sa vraj cítila ako "škaredé kačiatko" s jej kučeravými rozcuchanými vlasmi a veľkou medzerou medzi zubami.  Navštevovala až dve stredné školy, Hollywood Schoolhouse a dievčenskú katolícku školu v Los Angeles. Ani na jednej sa jej ale nepodarilo zapadnúť medzi ostatných spolužiakov, ktorí ju cielene ignorovali. "Nikdy som nemala s kým sedieť pri obede. Vždy som bola tak trochu samotárka a hanblivka. Nevedela som, ako zapadnúť," zverila sa. Rozhodla sa preto presadiť v rôznych školských funkciách. "Tak som si povedala, dobre, stanem sa prezidentkou multikultúrneho klubu, prezidentkou druhého ročníka, prezidentkou toho a tamtoho... francúzského klubu,“ spomenula v podcaste svoje všestranné aktivity.   

Meghan sa stala známou už v detstve za jej feministické názory, kvôli jej protestu proti stereotypnej reklame sa rozhodli tvorcovia zmeniť jej naratív:  

Odrazu sa vraj nemusela trápiť, s kým bude sedieť na obede, lebo na neho jednoducho nemala čas. "Stretnutia som mala v čase obeda. Takže som sa nemusela starať o to, s kým budem sedieť alebo čo budem robiť, pretože som bola vždy veľmi zaneprázdnená," vysvetľovala Meghan s dodatkom: "Bola som tá múdra, nie tá pekná." Mindy bola z jej slov veľmi prekvapená, skôr by si pomyslela, že bola milé sexi dievča s prázdnou hlavou, no nikomu asi nenapadlo, že Meghan niekedy nebola práve krásavica.

Mindy si s Meghan počas podcastu mali čo povedať: 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mindy Kaling (@mindykaling)

 Meghan sa zmienila aj o svojom vzťahu s princom Harrym a ako na neho reagovala verejnosť.  "Panebože, máš také šťastie, že si vybral teba. A v istom momente, keď to počujete miliónkrát, si poviete: 'No, aj ja som si ho vybrala'," sebavedome dodala. To jej mal potvrdiť aj Harry, keď jej povedal, že je šťastný, že si ho vybrala. Aktuálne sú spolu ruka v ruke po boku Harryho kráľovskej rodiny súčasťou trúchliaceho sprievodu najbližších. Či tam má úprimne miesto aj Meghan, ktorá rodina spôsobila mnoho trpýkch chvíľ, je otázne.

Súvisiace články

Najčítanejšie