Jasno
Bratislava
Alfonz
28.1.2022
Kate a William uväznení mimo svojho sídla! Vojvodkyňa musela aj narodeniny osláviť len skromne
Zdielať na

Kate a William uväznení mimo svojho sídla! Vojvodkyňa musela aj narodeniny osláviť len skromne

Archívna reportáž

Azda iba málokto by si pomyslel, že rozmáhajúca sa pandémia koronavírusu poznačí cely svet na celý ďalší rok a bude určovať pravidlá miliónom ľudí po celom svete. Nevynímajúc slávnych, bohatých a ani členov kráľovských rodov. Aj britský pár vojvodov z Cambridgeu mal v novom roku mnohé plány, medzi nimi aj sťahovanie späť do Kensingtonského paláca. Situáciu vo svete však zobrali s pokorou a tak spolu s deťmi ostávajú naďalej vo svojom vidieckom sídle. Kvôli sprísneným opatreniam sa dá po krajine cestovať iba v nevyhnutných prípadoch a viac ako sto kilometrovú cestu sa rozhodli trojnásobní rodičia oželieť a ísť tak sami príkladom.

Princ William sa spolu s manželkou Kate a ich tromi princiatkami rozhodli neopustiť vidiecke sídlo Anmer Hall v britskom Norfolku, kde trávili uplynulé vianočné sviatky. Dôvodom, prečo sa podľa informácií magazínu Hello nepresunuli do ich londýnskeho obydlia v Kensingtonskom paláci, je zhoršujúca sa situácia v súvislosti s pandémiou ochorenia COVID-19. Kvôli nej sa nekonali ani oslavy nedávnych narodenín vojvodkyne Kate, no jej manžel a deti pre ňu pripravili milé prekvapenie.

Rodina princa Williama zotrvá na romantickom vidieku až do času, kým sa neotvoria brány Thomas´s school v londýnskom Battersea, ktorú navštevuje ich najstarší synček George. Podľa nariadení sa však britské školy neotvoria minimálne do polovice februára 2021, a tak nemá rodinka žiadny pádny dôvod na návrat do rušného veľkomesta. William a Kate si tak, ako ostatní rodičia v týchto pohnutých časoch, budú musieť vyzdvihnúť podklady pre domáce vzdelávanie svojich troch ratolestí, ako to bolo aj v apríli 2020.

Kate Middleton si obľúbili nielen mnohí Briti a fanúšikovia kráľovskej rodiny po celom svete, ale aj samotná kráľovná Alžbeta II.:

​V tom čase sa Kate na adresu domáceho vzdelávania a vytvárania programu pre deti vyjadrila s rešpektom a nadšením zároveň. "Deti majú obrovskú výdrž, neviem kde ju berú. Na konci dňa si človek pozrie celý dlhý zoznam vecí, ktoré s nimi stihol za ten deň urobiť. Rozložili sme stan, potom sme ho zložili, potom sme varili a ešte aj piekli. No a už je odrazu večer a je úžasné zistiť, koľko rôznych aktivít sa do jedného dňa dokáže vtesnať," opísala svoje dni v karanténe obľúbená vojvodkyňa, ktorá 9. januára 2021 oslávila svoje 39. narodeniny. Aj tie však boli poznačené opatreniami, a tak sa žiadne veľkolepé oslavy, ako to býva v rodine zvykom, tentokrát nekonali.

Kate Middleton zablahoželalo k narodeninám aj množstvo fanúšikov z celého sveta. Oslavu mala komornú, v kruhu najužšej rodiny pri šálke čaju:

Kate Middleton oslávila narodeniny v najužšom kruhu rodiny pri tradičnom posedení pri šálke dobrého čaju. Posedenie pre ňu prichystal jej manžel princ William v spolupráci s ich rozkošnými deťmi Georgeom, dcérkou Charlotte a malým  Louisom. Kate bola vraj týmto milým gestom natoľko dojatá, že ju príliš netrápilo, že nemohla usporiadať veľkú rodinnú oslavu so zvyšnými členmi početnej rodiny. Tí jej zablahoželali telefonicky a nezabudlo na ňu aj veľké množstvo ľudí, ktorí jej zapriali všetko dobré k narodeninám prostredníctvo sociálnych sietí.

Súvisiace články

Najčítanejšie