Zatiahnuté
Bratislava
Edmund
1.12.2023
Bagárová definitívne uzavrela jednu kapitolu, prekvapivo TOTO vôbec neľutuje!
Zdielať na
Hudba

Bagárová definitívne uzavrela jednu kapitolu, prekvapivo TOTO vôbec neľutuje!

Archívna reportáž

Ruminka má už 2,5 roka

Medzi najsympatickejšie a najlepšie oblečené celebrity na udeľovaní Českých slávikov rozhodne patrila speváčka Monika Bagárová (28). Žiarili na nej nielen jej elegantné striebristé šaty, ale aj jej tvár s úsmevom. Je vidieť, že sa už rozchodom s otcom jej rozkošnej dcérky Ruminky (2,5) netrápi, v jej živote hrá teraz prím zariaďovanie nového domova neďaleko Brna. Splnil sa jej sen, moravské hlavné mesto je jej blízke, narodila sa tam a žijú tam aj jej rodičia a sestra. Za bývaním v Prahe vôbec nesmúti, rada ju však navštevuje ako pracovne, tak aj v rámci výletov.

​Na spoločenskej udalosti v Prahe, kde bola Monika Bagárová jednou z adeptiek na získanie popredného miesta v súťaži o Českého slávika, pochopiteľne, nemohla chýbať. Aj keď sa napokon medzi prvé tri víťazky nezaradila, jej popularita stále stúpa. Počas materskej dovolenky s dcérkou Rumiou sa síce venovala hlavne jej, ale nezanedbávala celkom ani svoju kariéru. Bola porotkyňou v speváckej súťaži, niečo nové nahrala v štúdiu a koncerty sa počas pandémie obmedzili všetkým spevákom. Teraz je už všetko opäť v pohybe, koncertovať začala od jari aj Monika. Mohlo by sa zdať, že jej odsťahovanie sa z Prahy do Brna môže priniesť komplikácie. Ona s tým ale nesúhlasí a rozhodnutie odísť z hlavného mesta vôbec neľutuje. "Ja mám v Brne pohodu, pokoj, mám tam rodinu a to je pre mňa v živote najviac," tvrdila Monika pre Expres.cz.

"Ja som strašne rada, že som sa tam mohla vrátiť, do nášho nového domčeka, ktorý sme si postavili a budujeme si to rodinné zázemie, ktoré sme si vždy priali," zverila sa s nadšením v rozhovore. Vo svojom novom dome plánuje aj nahrávacie štúdio. Zázemie jej budú poskytovať rodičia, ktorí ju vždy podporovali v kariére, jej otec Josef je známy brnenský kapelník. Práve u neho začala aj vystupovať ešte ako dieťa a zrejme po ňom zdedila aj hudobný talent. Mama sa zas vie postarať o domácu pohodu a od narodenia malej Rumie pomáha Monike v starostlivosti, aj preto je pre Moniku nenahraditeľná. 

Monika Bagárová sa najnovšie dala profesne dokopy so slovenským producentm a spevákom Tomim Popovičom Vypočujte si ich spoločnú pieseň Karma: 

Rumia je zo svojej nádherne zariadenej izbičky v novom dome priam nadšená, má tam všetko, čo si len môže želať, ale najdôležitejšia je iste láska a zázemie celej rodiny. Pri výbere štýlu domova, nábytku a iných detailov, dala Bagárová aj na rady dizajnérskeho štúdia, nechcela v ničom pochybiť. Dizajnéri rešpektovali jej vkus a predstavy, aby sa tam cítila dobre. Výberom dominujúcej bielej farby v kombinácii s béžovou a sivou v interiéri sa vytvoril jednotný dojem, ktorý prináša pocit svetla a miestnosti opticky pôsobia väčším dojmom. 

Monika na slávikoch skutočne zažiarila:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Na jar príde zrejme na rad aj úprava záhrady, kde sa bude môcť temperamentná Rumia zahrať, aj keď veľmi rada sprevádza mamu aj na jej koncertoch. Ako speváčka prezradila v rozhovore, bola s ňou aj v ateliéri návrhárky jej šiat na slávikov a vyskúšala si hneď jedny aj ona. Monika sa smiala, že keby mohla, iste by šla s ňou rada aj na galavečer. Možno už o pár rôčkov bude mame skutočne robiť garde. Alebo bude rovno na pódiu!

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie