Marína
8.12.2022
Vondráčková poriadne šokovala priznaním! Je po uši zamilovaná a užíva si to!
Zdielať na
Hudba

Vondráčková poriadne šokovala priznaním! Je po uši zamilovaná a užíva si to!

Archívna reportáž

Po rozchode Lucie Vondráčkovej (42) s exmanželom Tomášom Plekancom pred 4 rokmi, ale aj po rýchlom krachu vzťahu s moderátorom Petrom Vojnarom (46) pred rokom, ju začali spájať s kdekým, kto sa okolo nej čo len mihol. Ako sa ukázalo, boli to nezmysly. No evidente čosi sa odohrávalo v pozadí, lebo z ničoho prišla samotná Lucka s prekvapivou správou! Konečne vyšla s pravdou von o novom mužovi v jej živote sama Lucka. Je vraj zamilovaná a šťastná. Chybou lávky je, že nechce prezradiť kto to je, a tak sa opäť môže o jeho identite iba špekulovať. Vondráčková má zjavne rada vytvárať okolo seba záhady, dalo by sa povedať, že to patrí už aj k jej imidžu.

Lucie mnohých zaskočila, keď zrazu vyšla s pravdou von o novom mužovi v jej živote. Je vraj po uši zamilovaná a šťastná. Čo ale jej fanúšikov neteší, sú iste tajnosti okolo toho, kto má byť ten šťastný. Vondráčková je zjavne rada tajomná, dalo by sa povedať, že to patrí už k jej imidžu. Bolo ale skutočne zvláštne, že tak atraktívna, úspešná, vzdelaná a aj materiálne zabezpečená žena ostáva sama. Nápadníkov bolo iste nemálo, a konečne jeden dostal šancu. "Užívam si stav zamilovanosti, je to to najkrajšie obdobie. Sme tak nejako všetci šťastní a spokojní," vyznala sa z novej lásky pre Blesk. Vzápätí ale hneď poznamemenala s úsmevom: "Ja sa červenám, keď o tom hovorím, už dosť." Elegantná výhovorka, aby nemusela prezradiť viac. 

Je to typický spôsob, akým Lucia vzbudzuje záujem, a tak sa dá očakávať, že zakrátko sa jej fanúšikovia dozvedia aj meno tajomného muža po jej boku. "Už som toho o svojom súkromí povedala dosť, ale možno čoskoro príde chvíľa, keď sa to dozviete," týmito slovami to len potvrdila. Opäť tak nechala priestor svojim sledovateľom na domýšľanie, kto by to asi tak mohol byť. Ak by sa pozreli spätne na jej príspevky s fotografiami z leta, objavili by medzi nimi aj tie, kde sa túli k istému mladému mužovi. Na jednej fotografii s ním Lucka sedí pri vode pri západe slnka s gitarou v ruke. Obaja majú na hlavách kovbojské klobúky. 

Vypočujte si pieseň Kolikrát od Lucii Vondráčkovej a DJ Marka Vossa: 

Z tohto romantického miesta pridala aj ďalšie fotky s citátom: "Kto neverí na zázraky, nie je realista - Billy Wilder." Spomínaný muž je slovenský producent Dj Marek Voss, ktorý s Luciou spolupracuje dlhšiu dobu. V lete spolu nakrúcali na Floride videoklip k starému známemu hitu Džíny. Nepochybne išlo o romantické nakrúcanie, no žeby preskočila zrazu iskra, keď sa to nestalo dovtedy, je len málo pravdepodobné. Luckina nová láska bude zrejme niekto iný, je už len na nej, či a kedy ho svetu predstaví.

Lucie trávila čas v USA so sympatickým slovenským producentom DJ Markom Vossom, avšak ich vzťah je čisto profesinálny, keďže Marek je šťastne ženatý otecko dvoch detí:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa DJ Mark Voss (@djmarkvoss)

 

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie