Jasno
15°
Bratislava
Eliška
7.10.2022
Vylepšená verzia slávneho otca! TAKTO vyzerá len 5-ročný syn Micka Jaggera (78)!
Zdielať na
Hudba

Vylepšená verzia slávneho otca! TAKTO vyzerá len 5-ročný syn Micka Jaggera (78)!

Archívna reportáž

Má ešte pár rokov čas, aby prekonal rekord herca Anthonyho Quinna, ktorý sa stal otcom ako 81-ročný, no predsa len je celkom slušný výkon splodiť bábo aj ako 73-ročný. V prípade Micka Jaggera to ale azda ani nie je taký zázrak, keďže, ako sa žartom hovorí, on a Keith Richards všetkých prežijú.

​Po tom, čo musela skupina Rolling Stones odložiť dva termíny svojho turné Sixty, je už kapela opäť na pódiách. Jej lídrovi a spevákovi Mickovi Jaggerovi, ktorý zakrátko oslávi 79. narodeniny, tesne pred začiatkom koncertu v Amsterdame zistili, že sa nakazil covidom, no ako je už zjavné, zubatá sa k Mickovi nehodlala ani priblížiť. Rocker aktuálne zdôraznil, že sa už "cíti oveľa lepšie", a poďakoval sa fanúšikom za podporu: "Ďakujem vám všetkým za vaše želania a správy v posledných dňoch." Oporu mal nepochybne aj v rodine, dokonca priamo v zákulisí sa pri londýnskom koncerte postaral o bezpečie otca malý Spiderman.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Melanie Hamrick (@melhamrick)

V obleku komiksového hrdinu nebol nikto iný, ako Mickov päťročný syn Deveraux. Chlapček, ktorého mamou je americká baletka Melanie Hamrick (35), akoby otcovi z oka vypadol. Našťastie, v tej najlepšej možnej verzii v kombinácii s jemnou krásou svojej mamy. Po otcovi má podobne strapaté vlasy, plné pery, rysy tváre, aj sebavedomú pózu s úškrnom rockovej hviezdy. Celkom zjavné je to na fotke, kde Deveraux pózoval na selfie v zrkadle so svojou mamou. 

Ťahá im na 80, no ani trochu to nebadať:

​Chlapček je miláčikom svojho slávneho otca, keďže je najmladším z jeho ôsmich detí od piatich rôznych žien. Jeho prvé dieťa, 51-ročná dcéra Karis, bolo výsledkom romániku s herečkou a speváčkou Marshou Hunt, o málo neskôr mal so svojou exmanželkou Biancou teraz už 50-ročnú dcéru Jade. S jeho najosudovejšou ženou, s ktorou bol aj najdlhšie, Jerry Hall (66), splodil až štyri deti, dnes už 38-ročnú dcéru Elizabeth, 30-ročnú Georgiu, ako aj 36-ročného syna Jamesa a 24-ročného Gabriela. Má tiež syna Lucasa, už 23-ročného, s brazílskou modelkou Lucianou Gimenez.

Chlapček je dočista rozkošný, otcovi akoby z oka vypadol:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Melanie Hamrick (@melhamrick)

Legendárna spevácka hviezda má už aj päť vnúčat, takže je aj viacnásobným dedkom. Dcéra Jade, ktorá je od jeho najmladšieho syna Deverauxa staršia o 45 rokov, sa stihla stať už aj babkou, čo z Jaggera robí pradedka. Jeho elán a charizma však tomuto titulu nenasvedčujú, ešte stále svojou aktivitou a románikmi dokazuje, že do starého železa rozhodne nepatrí. Na žiadny oddych na priedomku ale iste ani nepomýšľa. Je stále rockerom na plný úväzok, čomu nasvedčuje aj jubilejné turné Sixty k šesťdesiatemu výročiu vzniku Rolling Stones, ktoré zahŕňa 14 koncertov v desiatich krajinách. Na deti, vnúčatá aj pravnúča veľa času nikdy nemal a ani nemá. S dôverou ich výchovu zveril do rúk ich mám, no zdá sa, že pri Melanie sa predsa len už aspoň ako tak usadil, čo dokazujú aj spoločné láskyplné fotky. Ktovie, možno ešte príde čas prekonať aj Anthonyho Quinna.

Mick si pred koncertmi obvykle užije mestá, v ktorých sa šou koná. Aktuálne je to Lyon:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mick Jagger (@mickjagger)

Súvisiace články

Najčítanejšie