Zatiahnuté
19°
Bratislava
Benjamín
31.3.2023
Luxus ako z katalógu! Bagárová zariaďuje nový dom, TÁTO farba dominuje!
Zdielať na

Luxus ako z katalógu! Bagárová zariaďuje nový dom, TÁTO farba dominuje!

Archívna reportáž

Aj keď Monika Bagárová (27) zdieľa spoločnú domácnosť s jej partnerom Makhmudom Muradovom (31) v dome neďaleko Prahy, myslí aj na akúsi poistku, či azda zadné vrátka. Vlani v lete kúpila výhodne pozemok neďaleko Brna, kde sa rozhodla stavať dom a, samozrejme, nezabudla ani na svojich rodičov. Tí jej boli vždy nápomocní, čo najviac oceňovala pri pomoci s výchovou dcérky Ruminky (2). Jej partner bol často kvôli svojej pofesii mimo ich domova, dokonca vlani väčšinu roka trávil v Uzbekistane, odkiaľ pochádza. To nakoniec na konci roka vyústilo do ich rozchodu, našťastie, len nakrátko. No aj vtedy jej boli rodičia tou najväčšou oporou, keď ju prichýlili u nich doma v Brne.

​Vtedy sa len utvrdila v tom, že ich chce mať pri sebe nastálo. Aj keď Monika zrejme nebude v novopostavenom dome, kde sa už robia vnútorné úpravy, bývať stále, iste sa bude snažiť tam byť čo najčastejšie. Je položený na ideálnom mieste, kde má zhruba rovnako ďaleko ako do Prahy, tak aj do slovenských miest, kde často vystupuje. V dome by si chcela časom zariadiť aj vlastné nahrávacie štúdio, na čo sa už nesmierne teší. Zrejme bude aj do budúcnosti, pokiaľ im bude vzťah fungovať, zdieľať domácnosť s Muradovom. Keď sa aktuálne spýtal niekto z jej sledovateľov na Instagrame, čo ju viedlo k zmene domova, na ktorý si zvykla, odpovedala: "Je čas myslieť na budúcnosť a budovať."

Teraz je už Bagárová celkom pohltená riešním nového domu. Predstavy má už jasné. Dom je jednopodlažný a má päť izieb, ale celý priestor bude otvorený a vzdušný. Tomu zodpovedajú aj zvolené hlavné farby - biela a béžová, ktoré sú univerzálne a elegantné zároveň. "Zatiaľ máme iba návrhy interiéru. Dom má iba okná a dvere, teraz príde rad na podlahu a omietku," prezradila šťastná majiteľka na svojom Instagrame. "Vybrali sme vinylové podlahy do celého domu okrem kúpelne, tam budeme mať dlažbu. Celý interiér je svetlý, jednoduchý, čistý, v celom dome vládne jedna nálada. Takže určite biela a béžová," prezradila prednedávnom svojim sledovateľom niečo o dominantnom štýle a farbách navrhovaného domu.

Takto to Monika roztočila na rómskom festivale:

"Šatník nie je veľmi veľký, takže v spálni bude vstavaná skriňa," zverila sa aj s detailmi usporiadania priestorov. Pri výbere štýlu, nábytku a iných detailov, dáva aj na rady dizajnérskeho štúdia. Tam, samozrejme, rešpektujú jej predstavy, aby sa v dome cíila dobre a vyhovoval jej vkusu. Keďže bude v celom dome dominovať biela farba v kombinácii s béžovou, vytvorí sa tým jednotný dojem, ktorý prinesie pocit svetla a miestnosti budú opticky pôsobiť väčším dojmom.

O zábery z domu sa delí s fanúšikmi len cez instastories:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Na podporu dojmu veľkosti dá inštalovať do obývacej miestnosti navyše aj zrkadlo cez celú stenu. Aj v kúpeľni má byť obrovské okrúhle zrkadlo, výrazné bude zlaté vykurovacie teleso na stene v kombinácii s držiakom na uteráky. So svojimi priaznivcami Monika zdieľala s nadšením hotové vizuálne návrhy a treba uznať, že je to ako z katalógu. Ostáva len všetko zrealizovať a nasťahovať sa. 

Súvisiace články

Najčítanejšie