Mikuláš
6.12.2022
Rolins že je zlatokopka?! Dare praskli nervy, vymenovala svoje miliónové majetky!
Zdielať na
Hudba

Rolins že je zlatokopka?! Dare praskli nervy, vymenovala svoje miliónové majetky!

Archívna reportáž

Na svoju novú lásku, futbalovú hviezdu Pavla Nedvěda (49), je speváčka Dara Rolins patrične hrdá. Našla si partnera, ktorého by chceli mnohé, aj oveľa mladšie atraktívne ženy. Do seba Dara investuje veľa času a peňazí, ale vyplatilo sa jej to. Vyzerá fantasticky a mladistvo. Navyše je aj osobnosťou medzi mnohými rýchlokvasenými celebritami. Je preto až zarážajúce, že podaktorí nechápu, ako sa s ňou mohol dať dokopy slávny futbalista a neváhajú písať poriadne urážlivé komentáre.

Lásku Dary a Pavla spochybňujú neprajníci z rôznych dôvodov. Najčastejšie obviňujú Rolins z vypočítavosti. Je známa svojou šikovnosťou v oblasti marketingu. Má vlastný e-shop s exkluzívnymi výrobkami so svojou značkou. Na sociálnych sieťach a v médiách takmer každodenne prezentuje svoj nadštandardný životný štýl a ponúka výrobky, ktoré vraj k nemu neodmysliteľne patria. "Všetko, s čím prichádzam na trh,  je rovnako ako hudba mojou súčasťou. Mojím cieľom je sprostredkovať ľuďom veci, ktoré vidia v mojom živote nosiť, jesť, používať,“ zdôrazňuje so sebavedomím. Jej novú kolekciu džínsov vybrala vďaka spolupráci s talianskymi návrhármi a práve v Taliansku začal aj jej vzťah s Nedvědom, ktorý žije už roky v Turíne.

"Myslím si, že keby som nebola takpovediac za rohom v Taliansku, k spoločnej schôdzke by len tak nedošlo," povedala Dara v rozhovore pre reláciu Showtime. Ale zas až taká náhoda to nebola. "Priznávam, trochu tomu pomohli naši spoloční priatelia a Pavel, ktorý sa mi veľmi kúzelným spôsobom už dlho dvoril...," naznačila svoje tajomstvo. "Už roky od neho dostávam na narodeniny kvety!" vyjavila s hrdosťou. Ten, keď zistil, že je Dara v Taliansku, nezaváhal a pozval speváčku na kávu. "A bolo jasné, že sa zachvela zem," vyznala sa z prvého dojmu. Odvtedy ich láska priam kvitne a vidieť, že sú obaja šťastní.
Vypočujte si pieseň Celý svet je náš od Dary Rolins:

Závisť však vládne svetom a nevyhli sa jej ani Pavel a Dara."Zlatokopka!" kopla si do zamilovanej speváčky jedna neprajníčka pod menom Zdenka v komentári pod jej príspevkom, kde s vyznávala zo svojich citov. To už Rolins riadne vytočilo a odpísala jej. "Čo prosím? Myslíte si, že mi ten trojposchodový dom, ďalší v Emirátoch, dve autá v garáži a niekoľko miliónov na účte niekto venoval? To posledné, čo som, je zlatokopka, Zdenda. To mi ver," rozpísala sa o svojich majetkových pomeroch táto známa speváčka a zdatná obchodníčka. Asi každému musí byť jasné, že po takmer 40 rokoch. v šoubiznise rozhodne núdzou netrpí a nemusí sa upínať na majetok nejaké bohatého muža. Dala tak najavo, že luxus čistej lásky si môže dopriať bez postranných myšlienok v podobe majetku. A v prípade veľmi dobre finančne zabezpečeného Nedvěda tiež nemusí mať obavy, že by niečo také hrozilo z jeho strany. Jednoducho sa našli dvaja príťažliví, úspešní a bohatí ľudia, idylka!
Dara sa teší z novej lásky, avšak na sociálnych sieťach sa vždy nájde zopár neprajníkov a závistlivcov:
Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie