Jasno
Bratislava
Alfonz
28.1.2022
Česká speváčka bez ostychu! Schudla 20 kíl a s hrdosťou vystavila novú figúru v spodnej bielizni
Zdielať na
Hudba

Česká speváčka bez ostychu! Schudla 20 kíl a s hrdosťou vystavila novú figúru v spodnej bielizni

Zdroj: Instagram/EM

Mladá česká speváčka Eliška Mrázová (26), známa ako Elis Mraz, sa stala známou po jej účasti na populárnej speváckej súťaži. Vďaka jej aktivite na českej hudobnej scéne ale neupadla do zabudnutia, ako mnohí iní finalisti. No kým hlas má perfektný, zrejme to rovnako necítila pri svojej figúre. Pribrala, ale s tým sa nechcela zmierať. Verejnosť je na speváčky a herečky, čo sa týka ich postáv, veľmi prísna a tá, ktorá nenapĺňa ich kritériá dané diktátom módy, si užije aj mnohých hejtov. Eliška sa aj preto rozhodla schudnúť, hlavne však kvôli svojej spokojnosti.

Po začatí sľubnej kariéry sa Eliška Mrázová, alias Elis Mraz, ocitla v kolotoči rôznych pokynov a usmernení. Bola príliš mladá na to, aby ju to nejakým spôsobom nepoznamenalo. Možno na kompenzáciu si začala dopriavať vo zvýšenej miere rôzne dobroty a hneď šla jeho váha prudko nahor. Pri jej 160 centimetroch mala odrazu 90 kilogramov. Po tom, ako sa uvidela na fotke v plavkách, si vstúpila do svedomia. V januári začala chudnúť a do mája schudla viac ako 20 kilogramov. "Išlo to rýchlo, ale zatiaľ sa nedostavil jojo efekt. Váhu si držím a rada by som ešte pár kíl zhodila," prezradila Super.cz talentovaná speváčka.


Po návrate z Dubaja, kde účinkovala niekoľko týždňov v hudobnej šou, pripravila pre svojich priaznivcov novú pieseň. Práve teraz ju vydala pod názvom Imma Be. Považuje ju za svoj osobný manifest. Na sociálnych sieťach zverejnila svoje fotky v spodnej bielizni s pripomienkou, že už nechce, aby jej niekto hovoril, ako má vyzerať."Vždy sa okolo mňa krútilo veľa ľudí, ktorí mi hovorili, ako mám vyzerať, koľko mám vážiť a ako sa mám správať. Akú hudbu by som mala ideálne robiť, alebo že to nedokážem sama," posťažovala sa Eliška na Instagrame."Viem, čo nechcem, a teraz viem aj čo chcem, a som šťastná, že som k tomu konečne prišla," zverila sa s hrdosťou mladá speváčka, 

Elis sa rozhodla na Eurovízii zabojovať s populárnou témou sebalásky a pieseň IMMA BE okorenila rapom:

Elis Mraz chce inšpirovať ostatné slečny a ženy, aby sa prijali také, aké sú, hoci to zrejme v jej prípade prijať aj 90-kilovú váhu. "Ďakujem vám všetkým za krásne reakcie na moju novú pieseň, veľa to pre mňa znamená. Je to taký môj osobný manifest," vyznala sa. Je veľmi hrdá na to, že dokázala svoju váhu poriadne upraviť smerom dolu. "Začala som makať bez ohľadu na to, čo ma čaká. Chcela som sa cítiť dobre. Rútila som sa do pekla, tak som musel urobiť zmenu. Nielenže som schudla, ale vyčistila sa mi aj pleť. Za mňa sú tri veci, čo som zmenila - prestala som piť alkohol, prestala som si objednávať hotové jedlá a začala som všade chodiť pešo," dodala speváčka.

Eliška sa po prvýkrát predviedla aj v spodnej bielizni:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ELIS MRAZ (@elismraz)

"Prvé, čo som musela vyriešiť, bolo jedlo. A som vďačná, že som dala na rady ľudí svojho okolia a zvolila metabolic balance. Je to jedálniček zostavený podľa vašej krvi, teda úplne na mieru. Takže ješ dosť, ale napriek tomu chudneš! Hlavne to nie je žiadna diéta, ale fakt životný štýl, ktorý keď nasleduješ, tak nepriberieš," tvrdí speváčka. Svoju novú postavu predviedla ešte koncom jari na narodeninovej akcii britského reťazca v záhrade veľvyslanectva Veľkej Británie a Írska. Mala na sebe priliehavý overal bez podprsenky s výstrihom až po brucho. "Našťastie chudnutie nezanechalo na mojich prsiach žiadne stopy, stále mi držia," pochválila sa spokojná Elis. V jej veku sa chudne ešte ľahko, už len si to udržať.

Súvisiace články

Najčítanejšie