Polojasno
26°
Bratislava
Leonard
16.8.2022
A je to tu! Dara sa pri dcére Laure (13) dočkala toho, čoho sa nejedna mama obáva!
Zdielať na
Hudba

A je to tu! Dara sa pri dcére Laure (13) dočkala toho, čoho sa nejedna mama obáva!

Archívna reportáž

Z populárnej speváčky Dary Rolins (48) sa postupne stáva čoraz viac podnikateľka a obchodníčka. Má svoj štýl, ktorý sa páči mnohým, najmä mladým ženám a podľa toho presne vie, čo ponúknuť. Na módnu inšpiráciu chodí najčastejšie do Milána, kvôli parfému ale navštívila aj Paríž, kde majú s miešaním a výrobou vôni najväčšie skúsenosti. Chce sa inšpirovať a radiť len tými najlepšími odborníkmi.

Už pred nejakým časom v lete Dara Rolins avizovala, že pred Vianocami príde s novinkou. V Super.cz sa jej spýtali, či  s tým jej časté cesty do Talianska nejako súvisia. "Je pravda, že som v Taliansku bola už dvakrát a ešte sa dvakrát chystám. Vedú ma tam pracovné dôvody. Teším sa, keď o tom budem môcť povedať viac. Zatiaľ je to v plienkach," priznala niečo, aby bolo jasné, že jeje cesty naozaj súvisia s jej pracovnými aktivitami, dokonca bola aj konkrétnejšia a prezradila, že sa to týka módy. "Bude to hotové na Vianoce. Hovoriť o tom budeme ale už skôr," pridala aj termín výsledku, ale nechcela už nič viac konkretizovať, aby to nezakríkla. 

Dara už svoju novinku predstavila svetu a ide o nesmrteľný kus oblečenia, ktorý sama zbožňuje. Inšpirovala sa práve počas svojich ciest po zahraničí. "Módny svet je trošku náročná disciplína. Vždy sa z ciest vraciam s nejakou maličkosťou," priznala sa Dara, ktorá musí mať doma naozaj veľký šatník.

Dara si môže dovoliť obliekať dcérine šaty aj vďaka štíhlej a vyšportovanej postave, ktorou je už povestná:

​Ale speváčka prezradila, že má niekoho, s kým sa rada podelí o oblečenie."Mám výhodu, že mám trinásťročnú dcéru, ktorá má rovnakú nohu, veľkosť a dokonca aj rifle máme v rovnakej veľkosti. Nedávno sme si ich v kabínke skúšali a Laura sa nemohla rozhodnúť či modré, alebo čierne. Nabádala som ju, nech si vezme oboje, čo odmietla s odôvodnením, že by to bolo plytvanie. Tak som navrhla, že jedny si vezmem ja a druhé ona a budeme si ich požičiavať," zverila sa Rolins, ako to nakoniec vyriešila. Dara nemá žiaden problém s tým, že by jej dcéra začala chodiť do šatníka, ako sa možno nejedna mama obáva. "Toto nás čaká a ja sa na to teším," s úsmevom dodala módna diva.

Darina dcéra Lola rastie ako z vody a je až neuveriteľné, že 13-ročné dievča a jej 48-ročná mama majú rovnakú veľkosť a môžu si požičiavať oblečenie zo svojho šatníka: 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Dara sa ale chystá predstaviť ešte jeden nový produkt. Bude to originálny parfém s jej odtlačkom. Spojila sa vraj pritom s najlepšími parížskymi parfumérmi, ktorí stoja za vznikom mnohých ňou milovaných vôní. "Tú moju" ktorej som od začiatku hovorila Lola, sme dlho hľadali. Nijako som sa neponáhľala, vedela som, čo chcem. Preto sme vôňu opakovane ladili, vychytávali intenzitu vône, zloženie, testovali na rodine, hrali sa s tým, pokým sme neboli všetci spokojní s výsledkom,"  podrobnejšie vysvetlila proces vzniku parfému podnikavá speváčka, ktorá miluje kreativitu. Pre parfém vybrala Dara nielen vôňu, ale aj grafiku a dizajn.

Súvisiace články

Najčítanejšie