Zatiahnuté
Bratislava
Izabela
9.12.2022
Matušovci ukázali svoj dom! Ale TO, čo najviac chceli, ostáva bez povšimnutia!
Zdielať na
Hudba

Matušovci ukázali svoj dom! Ale TO, čo najviac chceli, ostáva bez povšimnutia!

Zdroj: Instagram/LM

Na tému nového domova sa spevák Bohuš Matuš (48) rozpráva rád. Je vďačný, že sa mu podarilo presťahovať sa z panelákového bytu so zlostným susedom do domu so záhradou, kde sa cíti lepšie, aj keď vzhľadom na množstvo práce si on sám nové obydlie veľmi neužije. Často prichádza domov až neskoro večer, ale to už k jeho práci speváka akosi patrí. Manželka s malou dcérkou si musí poradiť bez neho, v novom dome je ale stále dosť čo robiť, aby ubiehal čas rýchlo.

Za posledné týždne sa nakopilo Bohušovi Matušovi veľa práce. Našťastie stihol ešte počas krátkej letnej pauzy presťahovať spolu s kamarátom a partiou sťahovákov rodinu spolu s nábytkom do neďalekého nového prenájmu v rodinnom dome so záhradou. Permanentne pendloval medzi bytom a domom na aute, v ktorom prevážal menšie veci. Veľmi sa tešil najmä zo záhrady, kde si budú môcť s Luckou spoločne posedieť a malá Natálka zahrať a pobehať po zelenom trávničku. "Chceme tam pre Natynku dať kolotoč, hojdačku a pieskovisko. Dom so záhradou je pre dieťa ideálny na vyrastanie," opísal spevák svoje predstavy. Ale tie sa mu kvôli častému koncertovaniu zatiaľ nenaplnili a tak to, na čo sa v dome najviac tešili, ostáva bez využitia.

"Momentálne veľa cestujem na vystúpenia, takže nie som veľmi doma. Lucinka chodí niekam na prechádzky, boli sme spolu pozrieť aj v Krtkovom svete. Vraciam sa pomerne neskoro večer, napríklad záhradu sme zatiaľ ešte vôbec nevyužili a už to asi ani nestihneme. Myslím, že na dôjde budúci rok, keď bude opäť jar a potom letné prázdniny," prezradil aktuálne zaneprázdnený spevák v rozhovore pre ŽivotvČesku.cz. Ak nenastane ďalší lockdown, počas ktorého uzavrú aj divadelné priestory, má práce až do jari neúrekom. Svoju milovanú rodinku chce finančne dobre zabezpečiť. A nájom domu nebude malou položkou z rodinného rozpočtu. Dom Matušovcov si môžete pozrieť TU.

Bohuš Matuš sa na úlohu otca veľmi tešil, dokonca od radosti naspieval o svojej rodinke pesničku s názvom Já budu tátou: 

Matušovci sú nadšení rozlohou izieb v dome. To v malometrážnom panelákovom byte nemali, aj keď tam mali o izbu viac. "Lucka zariaďuje Natálkinu izbu, má teraz obrovský priestor, kde sa môže voľne pohybovať," povedal s nadšením spevák. Pohodlný dom v Dolných Chabroch sa nachádza iba neďaleko ich predchádzajúceho bydliska, ale poskytol im lepšie útočisko a sú za to radi aj kvôli ich malej dcérke. Aj Bohuš sa teraz nemusí obávať spievať a cvičiť hlasivky, či hrať na gitaru, aby nerušil nejakých nervóznych susedov.

Bohuš verí, že prostredie rodinného domu je ideálne pre výchovu malých detí:

"Sme spokojní. V dome máme nové postele, skrine. Počasie nám už síce nepraje, ale v záhrade máme bazén. Celkovo ide o dom, ktorý je priestrannejší," konštatoval s úľavou. Na snímkoch z vnútorných priestorov domu vidieť, že do veľkej detskej izby dali vedľa seba rovno až dve postieľky. "Už hovoríme o druhom dieťati. Chcel by som chlapca, ktorý dostane meno Bohoušek. Takže verím, že všetko dopadne tak, ako by sme chceli," zveril sa Matuš. Ak ale s predstaveniami bude pokračovať v takom množstve, aké má teraz a v najbližšej budúcnosti, rodine sa priveľmi venovať môcť nebude. Je otázne, nakoľko by väčšiu rodinu zvládala sama Lucie. Teraz jej ochotne pomohla mama, snáď bude ochotná aj v budúcnosti. 

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie