Oto
5.12.2022
TOTO nikto nečakal! Náhly zvrat v prípade Britney spôsobil jej otec!
Zdielať na
Hudba

TOTO nikto nečakal! Náhly zvrat v prípade Britney spôsobil jej otec!

Archívna reportáž

Americká popová hviezda Britney Spears (39) sa pomaly, ale predsa dopracúva k svojmu cieľu - zbaviť sa otca ako opatrovníka a získať späť svoju stratenú slobodu. Je už predsa len zrelou ženou, a tak je až trápne, že takmer na všetko, potrebuje súhlas opatrovníka, svojho otca Jamieho Spearsa (69). Za jej oslobodenie spod rúk údajne despotického otca nebojuje sama, podporujú ju davy jej priaznivcov a ako sa ukazuje, prinieslo to želané výsledky.

Azda niet človeka, ktorý by pri pozorovaní nekonečného boja Britney Spears za jej základné ľudské práva aspoň na chvíľu pocítia súcit. Na svete je pritom nepochybne veľa ťažších prípadov ako je ona, no svojprávnosť im nikto nevzal. V jej prípade však ide o veľké peniaze a najsmutnejšie je najmä to, že ten, kto jej nedopraje slobodu, je jej vlastný otec Jamie Spears. 

Na druhej strane je pochopiteľné aj to, že sa otec Britney Spears musel zhroziť nad účtom svojej dcéry po jej  excesoch, keď nebola schopná podávať výkony na javisku. Jej dovtedy obrovské zisky sa začali poriadne stenčovať. Mašinéria šoubiznisu na presadenie nových hviezd, či udržanie ich popularity, je, žiaľ, bezohľadná. Vytiahne z nich obvykle všetko, čo sa dá. Britney tiež nemala veľmi na výber. Podriadila sa preto predstavám a vôli otca, musela poslušne koncertovať a vydávať nové single a albumy.

V júni podala Britney výpoveď, ktorá dojala a šokovala asi všetkých:

​Jamie Spears vie zrejme veľmi dobre, že má svoju dcéru v hrsti. Za dlhú dobu užívania rôznych medikamentov na utlmenie, už naozaj nemusí byť Britney psychicky celkom v pohode. Nehovoriac o jej vzťahu k peniazom, ktoré ale pritom musela ťažko zarábať na pokyn jej manažérov pod taktovkou otca. Ona ale iste túžila oveľa viac po voľnosti, ktorej sa jej však nedostávalo, naopak, bez dovolenia nemohla nič. Teraz sa Jamie zrejme rozhodol, že ju dostane do úzkych, keď oznámil, že sa vzdáva nielen jednej časti svojho poručníctva vzhľadom na osobu Britney, čo urobil nedávno, ale aj druhej, ohľadom jej majetku a finančníctva. Jej vybraný náhradník sa totiž neukazuje byť celkom bezúhonný.

Britney neprestáva udivovať svojimi polonahými fotkami a videami:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

Otec speváčky dokonca aktuálne oficiálne požiadal súd, aby jeho poverenie na akékoľvek opatrovníctvo úplne zrušil a obnovil zákonné práva Britney. "Ak chce pani Spears ukončiť opatrovníctvo a verí, že sa o seba dokáže postarať sama, pán Spears sa domnieva, že by mala dostať túto šancu," oznámil právnik Jamieho Spearsa. Ktovie čo tým Jamie sleduje, keďže dobr vie, že jeho dcéra nebola nikdy vedená k samostatnosti, najmä čo sa týka financií, Vždy sa na nej niekto priživoval, vrátane neho, aspoň tak to vníma značná časť verejnosti. "Ako pán Spears opakovane povedal, všetko, čo chce, je to, čo je najlepšie pre jeho dcéru," tvrdí však jeho právnik. Snáď nešťastnej Britney dokáže predsa len niekto pomôcť a vytúžená sloboda pre ňu nebude cestou do pekla.

Súvisiace články

Najčítanejšie