Lockdown im zmenil život! Sympatický spevák rapídne schudol, jeho priateľka zvíťazila vo fitness súťaži!

05.07.2021 10:16 Topstar.sk Hudba
Lockdown im zmenil život! Sympatický spevák rapídne schudol, jeho priateľka zvíťazila vo fitness súťaži! Zdroj: Instagram/OM
Lockdown, karanténa, prísne opatrenia... Svet sa za ostatný rok postavil na hlavu a nie každý to znáša dobre. Bezpočet smutných príbehov, ktoré nespôsobila priamo choroba, ale aj mnoho väčších či menších osobných trápení - napríklad aj v podobe výrazného prírastku na váhe, keď sa zrazu ľudia nemohli hýbať ako chceli, prípade zajedali clivotu. No sú aj opačné prípady - čas "bez práce" niektorí využili práve na zdokonalenie seba samého. A to je aj prípad anglického speváka a jeho priateľky.

Úspešný anglický spevák Olly Murs (37) sa po nechcenej odmlke kvôli covidovým opatreniam opäť vracia na scénu. Má pred sebou turné a dostal ponuku aj účinkovať v televízii, kde už niekoľko rokov moderuje talentové súťaže. Hoci zopár mesiacov nevystupoval, predsa len celkom nezaháľal. Najskôr spoločne s partnerkou Ameliou tvrdo pracoval na zoštíhlení a vyrysovaní svojho tela. Potom, ako sa mu to podarilo, podporoval zas on svoju partnerku. Tá si dokonca trúfla prihlásiť sa do súťaže vo fitness a vyhrala.

Víťazstvo Amelie v súťaži Pure Elite Pro Bikini bolo pre Ollyho Mursa veľkým zadosťučinením ich spoločnej práce. Nie vždy to išlo podľa ich predstáv a želaní, ale nakoniec predsa len všetko dobre dopadlo. "Neporaziteľná šampiónka. Šest mesiacov prípravy, odložená súťaž i lockdown. S tým všetkým musela bojovať - a vyhrala. Nemám slov, som na teba tak pyšný, drahá, a teraz poďme do mekáča, kde to cestou domov oslávime. Moja odmena," s hrdosťou prehlásil Olly a trochu aj zavtipkoval na konto ich nezdravých chúťok. Na spôsob stravovania v štýle fast food by mal počas prípravy na súťaž asi každý športovec zabudnúť, pri fitness a kulturistike to platí absolútne. 

Pripomeňte si Ollyho najväčší hit:

Pre Ameliu to bola prvá výhra v takejto súťaži a Murs je na ňu veľmi pyšný. Pritom treba uznať, aspoň podľa fotiek, že Amelie je veľmi pekná žena, súťažila v tej "najjemnejšej" kategórii čo sa týka požiadaviek na svalovú hmotu - bikini model. A zrejme jej ani nechýba odvaha, keď si trúfla na túto v británii populárnu súťaž pre amatérov aj profesionálov. Pre víťazov sa otvára cesta ku kariére a tým aj k získaniu slušných príjmov. To sa podarilo aj Ollymu Mursovi, hoci v úplne inej súťaži - v roku 2009 skončil ako druhý v šiestej sérii speváckej súťaže The X Factor v roku 2009.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Olly Murs (@ollymurs)

Po ocenení v snáď najpopulárnejšej televíznej súťaži v Británii sa spevák rýchlo dostal so svojimi pesničkami v štýle Pop, Rock a R'n'B na popredné priečky hitparád. Ukázal sa aj ako šikovný speaker a dostal preto príležitosť moderovať rôzne televízne súťaže. Tam sa mu darí už niekoľko rokov, zastavili ho až nedávne obmedzenia kvôli covidu. Teraz sa však opäť vracia ako moderátor aj ako spevák. Čaká ho aj turné, čo bude znamenať na čas aj odlúčenie od Amelie, s ktorou žije od roku 2019 a posledné mesiace boli kvôli lockdownom neustále spolu.

Olly s priateľkou predvádzali všelijaké kúsky:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Olly Murs (@ollymurs)

"Amelia mi hovorí, že už sa teší, až budem zas chodiť do práce, ale bude to pre náš vzťah šok, pretože ma poznala ako človeka, ktorý je s ňou neustále doma. Uvidíme, čo to s nami urobí," zveril sa Olly Murs nedávno The Sun so svojimi obavami. Tie sú ale zrejme zbytočné, pár pôsobí dokonalo harmonicky a Amelie zvláda aj Ollyho neustále žartíky. V neposlednom rade ukázali dokonalú harmóniu aj pri spoločnom cvičení, keď sa do fantastickej formy dostal aj samotný spevák.

Zdroj: Instagram/topstar.sk

TV Program

22:10 Uhorčík
22:50 Kingsman: Zlatý kruh
01:50 Nečakané odhalenie
20:30 Oktagon zápasenie
00:20 Najväčšie svetové talenty
02:10 Leto 2003
22:10 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
23:05 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
00:05 Heydrich: Muž so železným srdcom
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:45 Cesta za pokladom
23:00 Okido I.
21:45 Svatební obřad
23:25 Záhada Hory mrtvých
01:00 Dopis na rozloučenou