Neuveriteľné, čo sa rozhodol spraviť Kali! Tisíce Slovákov dúfajú, že čosi daruje aj im!

10.04.2021 21:16 Topstar.sk Hudba

Neuveriteľné, čo sa rozhodol spraviť Kali! Tisíce Slovákov dúfajú, že čosi daruje aj im!

Archívna reportáž
embed kód
Raper Kali, občianskym meno Koloman Magyary, sa pohybu vo svete rapu a hiphopu už roky rokúce. Postupne, trpezlivo a cieľavedomo si budoval v tejto komunite meno a dnes sa radí bez debaty medzi najväčšie hviezdy. Spolu s Rytmusom, Majkom Spiritom a Separom je to práve Kaliho meno, ktoré sa vybaví aj tým, ktorí tomuto štýlu práve neholdujú. A to je neklamné znamenie, že je raper "za vodou".

Sympatický Petržalčan, 38-ročný Kali, dosiahol azda takmer všetko, čo raper v našich končinách dosiahnuť môže. Jeho skladby patria medzi najhranejšie spomedzi ostatných raperov, koncerty bývajú beznádejne vypredané, darí sa aj jeho merchu, a napokon - je aj šťastne ženatý a má 2-ročnú dcérku Nelku, ktorá je pre neho stred vesmíru.

Za ostatné roky, čo Kali vystrelil medzi top päťku raperov, si nepochybne veľmi slušne zarobil. S rodinkou žije v Rači, kde má v byte vyhradený poriadny kus priestoru na šatník a obrovskú zbierku tenisiek. Evidentne mu už ale trochu prerástla jeho vášeň cez hlavu a rozhodol sa to riešiť.

Takto pred rokom predstavil Kali nový klip:

​Ak by si niekto myslel, že svoje tenisky, neraz ledva raz či dvakrát obuté, hodí na bazár a speňaží, je na veľkom omyle. Kali sa ukázal ako veľký grand a zároveň sa aj mohol odvďačiť svojim fanúšikom za priazeň aj materiálnym darom - svoju zbierku tenisiek totiž rozdáva. Samozrejme, nie všetky, ale už to bude aj zo desať párov, ktoré si našli nových majiteľov.

V sobotu pridal Kali hneď tri páry, napríklad aj tieto:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa DezertKaliMusic (@dezertkalimusic)

"Povedal som si, že si spravím poriadok v botníku a tenisky, ktoré som buď nenosil, alebo nosil málo a sú ako nové, tak ich DARUJEM niekomu, kto ich využije a poteší sa im. Toto sú siedme, 27 cm, 42 velkosť. Podmienka súťaže je odoberať moj profil a do komentu napísať CHCEM, nič viac," znie popis pod jednou z fotiek parádnych tenisiek, ktoré v ostatné dni zapĺňajú Kaliho profil na Instagrame. A pochopiteľne, pod každou fotkou sú tisíce komentárov s tým jediným slovom, ako si Kali stanovil v podmienkach. Prvé páry už dorazili k šťastným majiteľom. "Ďakujem, tak to bola radosť neskutočná. Ďakujem veľmi pekne, si neskutočne dobrý človek s veľkým srdcom," napísal jeden z "výhercov" a ďalší poslali Kalimu podobne pekné slová. Ktovie, koľko párov ešte raper vyloví, evidentne ho ale musí hriať dobrý pocit, že urobil ľuďom takú veľkú radosť a on si aspoň trošku "upratal". Možno inšpiruje aj ďalšie hviezdy - napokon, Rytmusova zbierka tenisiek tiež dosahuje závratné čísla.

Zdroj: Instagram/topstar.sk

TV Program

22:35 Za sklom
00:05 Spackané plastické operácie III.
01:05 Bez servítky
22:30 Atlas mrakov
01:55 Simpsonovci XXIX.
02:10 Simpsonovci XXX.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV.
22:50 Hawaii 5.0 X.
23:50 Myšlienky vraha
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:50 Okido I.
23:05 Pat a Mat
22:20 Expendables: Postradatelní 3
00:30 Jedna mezi oči
01:55 Svobodní se závazky