Lucie Vondráčková je totálne znechutená: Človek sa snaží a "skutek utek"!

22.02.2021 01:36 Topstar.sk Hudba
Lucie Vondráčková je totálne znechutená: Človek sa snaží a "skutek utek"! Zdroj: Instagram/LV
Od momentu ako sa začalo českej speváčke Lucii Vondráčkovej pred pomaly tromi rokmi rúcať manželstvo sa toho veľa zmenilo. Najmä v živote jej exmanžela, šťastne zasnúbeného hokejistu Tomáša Plekanca, ktorý už má s novou láskou 14-mesačnú dcérku. Vo Vondráčkovej živote sa síce nevyskytol žiadny muž, zato pracovne je vyťažená na 100 percent.

Jeden film za druhým, jedna pesnička za druhou, pričom väčšinu z nich tvoria duety. Lucie Vondráčková (40) sa po návrate z Kanady vrhal naplno do práce. Stihla nakrútiť film, ktorý je totálny prepadák, ale aj iný, za ktorý dokonca získala aj ocenenie. No v prvom rade ju zamestnáva skladanie a nahrávanie piesní a výroba videoklipov. Tie doslova chrlí.

​V priemere každé dva mesiace sa na Youtube objaví nový klip Lucie Vondráčkovej a treba uznať, že počet zhliadnutí utešene narastá. Státisíce prehratí, dokonca až milión, to je už číslo, pri ktorom Lucke rozhodne prúdia aj nejaké tie koruny. No hlavný záujem spevákov a speváčok predsa len leží trošku inde.

Pozrite si Luciinu najnovšiu pesničku:

Kto sa nepresadí v rádiách, ten môže o skutočnom úspechu piesní, ale aj o slušnom zárobku za ne, len snívať. Rádiá si svoju moc uvedomujú, žiaľ, neraz práve domáci interpreti musia veľmi bojovať, aby ich bolo éteru počuť. "Najviac ma vyčerpáva a neteší fakt, že človek nakrúti novú pesničku, ľuďom sa páči, chcú ju počuť, ale v rádiu povedia, že ju púšťať nebudú," rozohnila sa v rozhovore pre časopis Sedmička pro maminy Vondráčková.

Lucka sa pochválila, že jedna z jej piesní už dosiahla milión zhliadnutí:

Aktuálne na youtube boduje s najnovším počinom, piesňou Big Ben, ktorá tentokrát nie je duet, ako to v prípade Luckiných novších hitov často bolo. Za necelý mesiac má vyše 350 tisíc zhliadnutí a desiatky nadšených komentárov. No aby ju zahrali aj v rádiu stojí Luciu nemalé úsilie, hnevá ju, že "rádiá sa prezentujú ako progresívne, ale nakoniec skutek utek". Zrejme by o tom vedeli rozprávať aj mnohí slovenskí interpreti. Ostáva len dodať, že v ich prípade vďaka za youtube, inak by nemali žiadnu možnosť, ako dostať svoju tvorbu k poslucháčom. No fakt je, že ten pocit musí byť veľmi frustrujúci, našťastie, Lucke chuť tvoriť neberie.

Zdroj: expres.cz/topstar.sk

TV Program

14:05 Mission: Impossible
16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
13:55 S pravdou von
15:25 Simpsonovci FILM
17:10 Honba za drahokamom
14:55 Presne takto o rok III.
16:00 Vraždy v Brokenwoode III.
18:00 Ako malé deti
15:15 Ruby z dúhy II.
15:40 Strážca vesmíru Roger
15:50 Zabi nudu! II.
15:05 Dámský klub
16:55 Asterix a Vikingové
18:25 Za zavřenými dveřmi